Різні цікавинки

Де відпочити поряд із Стамбулом

Ви таки вирішили зробити паузу, відірватися від улюбленної роботи і податися в теплі краї. А де найкращий для нашого брата відпочинок? Правильно – Туреччина! Окрім того, маючи http://skyrails.ru/ від Skyrails, вам залишився дріб’язок – віднайти місце для вашого довгоочікованного байдикування. Тим паче далеко їздити і не треба, адже відпочинок поряд із Стамбулом – це відмінний шанс провести час на свіжому повітрі, посеред чудової природи, далеко від міської суєти і шуму. Це можливість скуштувати чудової турецької і середземноморської кухні, скупатися в морі і позасмагати на чистому пляжі. Так які ж курортні містечка варто вибрати нам, не віддаляючись від Стамбула?

stambul_600

Наприклад, в містечко Бешикташ, що знаходиться в європейській частині провінції Стамбул і знаменитий своїми дерев’яними особняками, побудованими в османському стилі, рибними ресторанами, грецькими тавернами, парками і садами. Більш заможним туристам можна порекомендувати відпочинок в самому престижному і дорогому на узбережжі курортному містечку Бебек. Серед його визначних пам’яток – Палац Хедива, в якому знаходиться Генеральне консульство Єгипту і Румельская фортеця, де відкрито Літній парк і Музей Артилерії. Також в Бебек знаходиться мальовничий куточок дикої природи, майстерно прикрашений руками людини.

Ще одним відмінним місцем, де можна відпочити поряд із Стамбулом, є містечко Бешикташ. Воно може похвалитися своєю чудовою природою та великою протяжністю пляжів. З музеїв Бешикташ варто назвати Садберк – Ханим, що має прекрасну колекцію етнографічних та археологічних експонатів. Також містечко славиться своїми ресторанчиками морської кухні. А неподалік від Бешикташ знаходиться Белградський ліс – найбільший парк Стамбула, куди люблять їздити на пікніки і для прогулянок з дітьми місцеві жителі.

Численні курортні містечка на узбережжі Чорного моря також заслуговують на увагу в якості місць, де можна відпочити поруч зі Стамбулом. Наприклад, найближча до Стамбулу курортне місто Кільос. Воно має в своєму розпорядженні не тільки відмінні піщані пляжі, а й розвинену туристичну інфраструктуру – готелі вищої категорії, кемпінги і мотелі. Також Кільос багатий супермаркетами та ресторанами.

Ще одне прекрасне місце для відпочинку – містечко Шіле. Тут гостей теж чекають чудові золоті пляжі, а також музичні фестивалі і багатий вибір страв у рибних ресторанах. Серед визначних пам’яток містечка можна виділити Маяк (найбільший з діючих у Туреччині), і Генуезьку фортецю, побудовану в 14 столітті. А приблизно в 50 км на схід від міста Шіле розташовується Агва – теж відмінне курортне містечко поряд із Стамбулом, в якому можна добре відпочити. Крім пляжів, тут є безліч природних пам’яток – бухти Килим та Кадирга Койу, озеро саклю Гель та скеля Гелин Кайаси. Як видно, місць для відпочинку поряд із Стамбулом дуже багато. Вам лише потрібно вибрати те з них, яке найбільше підходить для задуманого відпочинку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button