Здоров'я

Десять відмінностей у здоров’ї між чоловіками і жінками

здоров'я жінки та чоловіка1. Хвороби серця. Смертельні випадки через хвороби серця частіше зустрічаються у чоловіків, ніж у жінок. Тим не менш, жінки протягом року найчастіше переносять другий серцевий напад.

2. Депресія. Жінки в два-три рази частіше страждають від депресії. Одна з головних причин тому, що жіночий мозок виробляє менше серотоніну, «гормону щастя».

3. Остеопороз. Близько 80 відсотків хворих на остеопороз це жінки. Експерти пов’язують це з втратою кісткової маси протягом усього їхнього життя.

4. Куріння. Дим від тютюну більше пошкоджує серцево-судинну систему у жінок, ніж у чоловіків. Крім того, їм важче кинути палити і вони більше страждають від куріння на самоті.

5. Венеричні захворювання. Жінки в два рази більш схильні, ніж чоловіки, до статевих захворювань.

6. Анестезія. Вони прокидаються від наркозу швидше (7 хвилин) ніж чоловіки (11 хвилин).

7. Ліки. Часто ліки, антибіотики викликають побічні ефекти і різні реакції у обох статей.

8. Аутоімунні хвороби. Троє з чотирьох людей з аутоімунними захворюваннями (вовчак, розсіяний склероз, ревматоїдний артрит) є жінки.

9. Рак. Чоловіки частіше, ніж жінки, хворіють на рак, особливо лейкемію, рак товстої кишки, підшлункової залози і печінки, ймовірність захворіти у чоловіків в два рази вище. І найцікавіше, Американське товариство раку підрахувало, що у чоловіків ймовірність розвитку пухлини 1 з 2, у жінок же – 1 із 3.

10. Алкоголь. Жінки виробляють менше шлункового ферменту, який розщеплює етанол в шлунку. Таким чином, після прийому одинакової кількості міцних напоїв, у них більш висока концентрація алкоголю в крові.

Натхнення: ubratana.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button