Здоров'я

Жіноча Віагра – все що потрібно знати

Жіноча Віагра є відносно новим препаратом, що застосовується з метою лікування та профілактики жіночої дисфункції в статевій частини, запобігання та коригування проблем жіночого статевого збудження і посилення жіночого лібідо. Віагра для жінок надає можливість відчувати себе супер-жінкою, отримуючи від статевого акту приємні відчуття і повноцінне задоволення. Препарат є запатентованим, і він пройшов серйозні лабораторні та клінічні випробування. http://viagra-shop.in.ua/ варто тільки у перевірених  продавців, щоб не натрапити на фальсифікат. Нижче представлено все, що потрібно знати про жіночу віагру.

04-11-15-foto-600x400-1

Особливості жіночої віагри

Жіноча Віагра є ефективним засобом, що збільшує жіноче лібідо, сприяє посиленню оргазму у жінок, істотно збільшує приплив крові до жіночих статевих органів, які у час препенопаузи або менопаузи. По праву препарат вважається одним з найбільш ефективних, призначених для профілактики та усунення статевої дисфункції у жінок, а також з метою підвищення лібідо.

До особливостей жіночої віагри відносяться:

  • підвищення статевого потягу. При цьому відзначається істотне зростання жіночого лібідо, жінка стає більш активною;
  • викорінення проблеми «сухої піхви». Застосування препарату ефективно у разі істотного зниження вагінального мастила. Він сприяє збільшенню припливу крові до жіночих статевих органів, зростанню функцій залоз, що виробляють мастило. У результаті з часом відновлюється нормальне функціонування зволоження піхви, стану стінок і слизової оболонки;
  • збільшення чутливості при стимуляції в кілька разів. Завдяки посиленому кровотоку, нервовими сплетінням, що знаходяться в даній області, набагато швидше від головного мозку передаються всі виникаючі імпульси. У результаті організм здатний до отримання оргазму;
  • істотне збільшення сили оргазму і посилення отриманого задоволення.

Протипоказання до застосування жіночої віагри

Для застосування жіночої віагри існує деякі протипоказання, до яких, в першу чергу, відносяться вагітність, вік до 18-ти років. З обережністю до використання препарату слід поставитися жінкам, які страждають пігментним ретинітом, від серцевих проблем (стенокардії, підвищеного або зниженого тиску, що зіштовхуються з серцевими нападами), від хвороб нирок, печінки, а також його не слід застосовувати жінкам, у яких відзначається індивідуальна непереносимість силденафілу.

Побічні дії жіночої віагри

Багаторічними клінічними випробуваннями Віагри було показано, що поява побічних дій незначна і за умови правильного застосування практично не спостерігаються. Американськими вченими і акушерами-гінекологами були проведені клінічні дослідження, в ході яких було показано, що за умови прийому препарату в правильному дозуванні ймовірність того, що з’являться які-небудь побічні дії жіночої віагри, вкрай мала. Тільки 2% жінок з усіх, що беруть участь в дослідженні, відзначили розлад шлунку і травлення, появу головного болю, рум’янцю від припливу крові, закладеності носа. При продовженні прийому препарату які-небудь побічні ефекти не спостерігаються. При появі алергічних реакцій, утруднення дихання, болі в грудях, зміні в сприйнятті кольору і звуку рекомендується негайно звернутися за лікарською допомогою.

З метою безпеки виробники рекомендують покупцям звертати особливу увагу на наявність наступних симптомів, що вказують на появу можливих побічних ефектів:

  • головного болю;
  • почервоніння щік;
  • запаморочення;
  • тимчасового порушення зору;
  • припливів крові до обличчя;
  • вічуття жару.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button