Здоров'я

Детоксикація від наркотиків в Києві

Детоксикація від наркотиків – перша і найважливіша частина одужання від хімічної залежності.


Детоксикація від наркотиків – це процес, при якому за допомогою медичних препаратів виводяться токсини з організму. Оскільки наркотики істотно впливають на фізичний стан людини, то під час детоксикації ви відчуєте ряд неприємних симптомів абстиненції. Виразність симптомів залежить від конкретного наркотику, який ви вживаєте, а також від тривалості вживання.

Під час проходження програми детоксикації в наркологічному центрі «Тонус Плюс» ви будете перебувати під цілодобовим наглядом в спеціалізованій клініці. А оскільки наша програма детоксикації проводиться в клініці, ви фізично позбавлені негативних потягів, які спонукають до вживання наркотиків.

Тим, хто пристрастився до опіатів, пропонують скасування на основі седативних засобів, коли в кровотік вводять ряд блокаторів опіатів. Інші ліки доступні для зменшення симптомів відміни інших наркотиків. Плани детоксикації повністю персоналізовані, тому вибір ліків, які ви отримаєте під час детоксикації, вибирається в кожному конкретному випадку.


Які існують методи детоксикації від наркотиків?

Нині існує безліч різноманітних методів позбавлення від абстинентного синдрому. Для того щоб вибрати підходящий варіант необхідно провести повну діагностику, щоб підтвердити, який з цих методів найкраще підходить для Вас.

У наркологічному центрі «Тонус Плюс» використовуються такі види детоксикації:

1. Ультрашвидкий детокс (УБОД).

УБОД проводиться протягом 3-5 днів в наркологічній клініці. Цей вид детоксикації підходить тільки для осіб, які вживали опіоїдні види наркотиків. Проводиться за допомогою спеціального медичного обладнання та препаратів, що дозволяє в короткі терміни вивести опіоїдні токсини з організму.

2. Стандартна програма детоксикації

Стандартний детокс супроводжується надійної програмою медичної терапії, а також цілодобового догляду за клієнтом. Це гарантує, що фізичні аспекти наркозалежності отримають повноцінне лікування.

Для завершення стандартної детоксикації зазвичай потрібно 7-14 днів. На практиці ваша програма детоксикації від наркотиків повинна тривати до тих пір, поки не зникнуть всі фізичні симптоми абстиненції. Також важливо продовжувати детоксикацію від наркотиків до тих пір, поки ви не станете досить психологічно сильними, щоб знову інтегруватися в життя за межами клініки.


Для переважної більшості людей детоксикація не є гарантією довгострокової тверезості. Залежність – це переважно психологічне захворювання. Таким чином, детоксикація лікує фізичні симптоми залежності, а не психологічну причину самої залежності.

Щоб вилікувати психологічний аспект наркоманії, важливо, щоб Ви продовжували лікування в наркологічному центрі «Тонус Плюс» навіть після завершення детоксикації за допомогою роботи з корекційно-розвиваючої програмою. Ця програма дозволяє залежному розібратися з причинами формування хімічних залежностей та здобути навички, які допоможуть йому справлятися з різними ситуаціями високого ризику і не допустити рецидиву.

Консультації по телефону +380951046244


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button