Здоров'я

Антибіотики через 10 років стануть не потрібні

Джеремі Фаррер, глава найбільшого у Великобританії центру наукових досліджень в області медицини, розповів, що він дуже скептично ставиться до антибіотиків і вважає, що через десять років вони стануть не потрібні.

Антибіотики через 10 років стануть не потрібні

Вже зараз відзначається, що люди, які лікуються антибіотиками, в середньому більше часу проводять в лікарнях. Ці ліки перестали рятувати від різноманітних ускладнень, почастішали випадки смерті.

Відзначається, що процес звикання вірусів по відношенню до лікарських засобів пройшов дуже тривалий час. Дослідження показали, що мікроорганізми щорічно стають більш стійкими до антибіотиків. За прогнозами фахівців вже через 10 років ці лікарські засоби не зможуть допомагати людям.

Така ситуація пояснюється тим, що медики дуже часто виписують своїм пацієнтам антибіотики без особливої ??на те причини. Виходить, що «віруси набагато краще пізнають своїх ворогів», звикають і повністю адаптуються до їх дії. Навіть звичайна застуда лікується антибіотиками, що, за словами вченого, тільки “загартовує” її.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments