Здоров'я

Антибіотики через 10 років стануть не потрібні

Джеремі Фаррер, глава найбільшого у Великобританії центру наукових досліджень в області медицини, розповів, що він дуже скептично ставиться до антибіотиків і вважає, що через десять років вони стануть не потрібні.

Антибіотики через 10 років стануть не потрібні

Вже зараз відзначається, що люди, які лікуються антибіотиками, в середньому більше часу проводять в лікарнях. Ці ліки перестали рятувати від різноманітних ускладнень, почастішали випадки смерті.

Відзначається, що процес звикання вірусів по відношенню до лікарських засобів пройшов дуже тривалий час. Дослідження показали, що мікроорганізми щорічно стають більш стійкими до антибіотиків. За прогнозами фахівців вже через 10 років ці лікарські засоби не зможуть допомагати людям.

Така ситуація пояснюється тим, що медики дуже часто виписують своїм пацієнтам антибіотики без особливої ??на те причини. Виходить, що «віруси набагато краще пізнають своїх ворогів», звикають і повністю адаптуються до їх дії. Навіть звичайна застуда лікується антибіотиками, що, за словами вченого, тільки “загартовує” її.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. Антибиотики на вирусы не действуют это раз. Во вторых вылечить абсцесс, перитонит, пневмонию, бактериальный менингит без антибиотиков – это как? Антибиотикорезистентность проблема в современной медицине. Есть ряд программ успешно действующих по ее преодолению. Что-то вырвали из контекста, но не раскрыли суть. Статья ни о чем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button