Різне

Діловий стиль одягу

Діловий стиль одягу – є невід’ємною частиною ділової сфери. Даний стиль в одязі мало підпорядковується модним віянням і відрізняється консерватизмом, саме тому він мало змінився з початку минулого сторіччя. За своїм змістом йому близький класичний стиль. Певні подібності спостерігаються у виборі колірних рішень, тканини, аксесуарів.

27-02-15-foto-550x400-1

Одяг в діловому стилі характеризується простотою, строгістю, елегантністю, точністю ліній, стриманістю. Також цей стиль відрізняється тим, що йому не властиво різноманіття відтінків. Найбільш характерними для даного стилю є поєднання білого і чорного, блідо – блакитного і сірого, а також всі відтінки коричневих і бежевих тонів. Основне призначення ділового стилю є зручність для роботи і респектабельний зовнішній вигляд. Саме тому перевага віддається дорогим тканинам, які здатні зберігати форму протягом дня.

Найбільш поширеними є чорний піджак та брюки (спідниця) і біла сорочка – такий костюм доречний як для презентацій і конференцій, так і для повсякденної роботи. Хоча, в ряді організацій дрес – код встановлює для щоденної роботи в офісі поєднання сірого та білого (блакитного): костюм сірого кольору і біла або блакитна сорочка (блузка). Також свої правила існують і в діловому спілкуванні. Лист, комерційна пропозиція або ж запрошення на виставку, отримане поштою, а не по e-mail, є елементом ділової класики. А, як відомо, класика завжди в моді і актуальна. http://an-studio.kiev.ua/ з логотипом дозволяє дотримати корпоративний стиль компанії, а також підкреслити індивідуальність вмісту. Фірмовий конверт актуальний при розсилці Вашою компанією запрошень на заходи, презентації, виставки.

В рамках ділового стилю одягу прийнято розрізняти такі різновиди

  • Строгий діловий стиль прийнятий для ведення переговорів, виступи на презентаціях та конференціях, як правило, це чорний костюм, краватка і біла сорочка;
  • Повсякденно – діловий стиль менш суворий, так як призначений для звичайної роботи в офісі, допускається сірий або коричневий костюм, краватка також може бути відсутнім;
  • Умовно – діловий стиль, також іменується п’ятничним стилем. Допускається поєднання джинсових штанів і піджака. Такий, трохи спортивний стиль в одязі допускається лише наприкінці робочого тижня.

Також присутні варіанти чоловічого і жіночого ділового стилю одягу. Для жінок така класифікація проводиться з урахуванням їх сфери діяльності: бізнес – леді, леді – бос, жінка політик і стиль секретаря. Чоловіча класифікація передбачає наявність двох категорій, в основу яких закладено статус офісного службовця: старші менеджери або «білі комірці», молодший менеджерський склад – «блакитні комірці».

Абсолютно неприпустимим для ділового стилю є коротка спідниця, шпильки, численні прикраси, біжутерія, яскравий манікюр і помітний макіяж.

Спідниця може бути трохи нижче коліна або вище, але не більше ніж на 10 см. Панчохи мають бути тілесного кольору, без малюнка і інших елементів декору. Взуття має бути класичним, зручним, практичним на стійкому і не дуже високих підборах, так само без зайвих прикрас. Неприпустимо глибоке декольте, прозорі або ажурні тканини.

Макіяж може складатися з туші, коричневих або бежевих тіней, помади блідо – коричневого відтінку. Недоречний манікюр з довгими і яскравими нігтями. Краще, якщо це буде французький манікюр, покритий безбарвним лаком.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button