Різне

Запис на тестування з англійської мови в Києві

На перший погляд, опанувати англійську мову під силу кожному. Найкраще засвоюють іноземну мову діти. Звісно, дорослі теж мають можливість успішно навчатись, але треба не боятись робити помилки, не пропускати заняття та зробити навчання гарною звичкою. Популярна перешкода при навчанні – це страх зробити щось неправильно. Для результативного навчання важливо усвідомити цілі та йти до них. Існують багато шкіл, курсів англійської мови. Складно обрати саме ту школу з англійської мови, яка допоможе за короткий термін досягти поставленоїмети.

11-02-15-foto-600x393-1

Для початку, чітко визначте цілі вивчення англійської мови : спілкування з новими друзями, подорожі, переписка з діловими партнерами, спілкування по телефону. Усне спілкування – один з найбільш важливих і популярний способів спілкування. У мовній школі BritishSkylines достатньо уваги приділяють саме спілкуванню з носіями британської англійської, розширенню словникового запасу та успішного використання мови. Щоб правильно об’єднувати слова з певним сенсом треба знати граматику, тому їй приділяють достатньо часу. Якщо ви вирішили, що для вас важливо володіння англійською мовою, приходьте на безкоштовне тестування у BritishSkylines, де ви не тільки ознайомитися з принципами та особливою методикою школи, а і матиме можливість обрати курс навчання відповідно до ваших потреб.

Тестування у школі BritishSkylines складається з двох блоків: усний та письмовий. Тривалість  тестування 15-20 хвилин.  Щоб записатись на тестування треба заповнити коротку форму, яку ви побачите у верхньому правому кутку на офіційному сайті школи BritishSkylines() та з вами обов’язково зв’яжеться представник школи, щоб визначити зручний для вас час та поцікавиться до якої школи вам ближче добиратися: до школи біля станції метро Позняки або Хрещатик. Ви також можете самостійно зателефонувати за номером (044) 229 54 14, (067) 285 16 76 та дізнатись необхідну інформацію.

При тестуванні більше приділяють уваги усній частині : словниковому запасу, вимові, правильномувживанні часів англійської мови та іншому. Тест не являється загальним показником ваших знань з англійської мови.Результати оцінювання допоможуть вам обрати групу відповідно до вашого рівня знань. Мовна школа BritishSkylines розробила рівні відповідно до британської та загальноприйнятою європейської систем. Для поглибленого вивчення мови при бажанні студентів організуються тури в зарубіжні країни. Усім відомо, що навчання у мовному середовищі проходить швидше. Щоб досягти бажаного рівня знань з іноземноїмови, почніть з маленького кроку до вашої мети – пройдіть тестове завдання.

При написанні тестового завдання рекомендовано давати чесні відповіді та не боятися робити помилки. Багато хто приходить до школи з нульовими знаннями у різному віці, але з великим бажанням та конкретною метою. Можливо, ви недооцінюєте свої знання. Приходьте та дізнайтеся на якому ви рівні! Вже багатостудентівоцінили переваги якісного навчання та вдало працевлаштувались,почали вільно спілкуватись та знайшли нових друзів! Приєднуйтесь до школи BritishSkylines!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button