Фото

Дім для прибульців

Група дизайнерів з Португалії створила незвичайний будинок, який носить назву Ufogel. Будинок НЛО названий не просто так, вся справа в тому, що Ufogel як справжня посадкова капсула встановлюється на спеціальні ніжки і тим самим фактично не торкається землі. Будиночок Ufogel відноситься до так званих «зелених» проектів, простіше кажучи, цей будинок максимально енергетично самостійний і не завдає своєю діяльністю шкоди навколишньому середовищу.

Дім для прибульців (1)

Дизайнери, що працювали над Ufogel, виходили з принципу про те, що якби представники позаземної цивілізації відвідали нашу планету, то вони напевно б подумали про те, як мінімально залежати від оточуючого їх світу. Також і будинок НЛО намагається використовувати «зелені» джерела енергії.

Дім для прибульців (2)

На даху будинку Ufogel розташовано кілька сонячних батарей, які в ясну погоду здатні повністю забезпечити функціональність майже всієї побутової техніки. Варто відзначити, що хоча всередині Ufogel має мінімалістичний дизайн і обстановку, в ньому є все необхідне.

Дім для прибульців (4)

Зокрема, в Ufogel є свій власний водяний бойлер, кілька водяних і повітряних фільтрів, система регульованої вентиляції. Весь будинок – одна велика кімната, яка розділена на кілька поверхів «поличками». На першому поверсі Ufogel знаходиться їдальня, вона ж виконує функцію вітальні. На полицях розташовані кабінет і місце для сну. Під підлогою будинку є комора. Єдине, що відгороджене стіною, так це ванна, туалет і маленька кухня.

Дім для прибульців (3)

З інших благ в будинку є кондиціонер, газова плита, душова кабінка, телевізор і деяка інша електроніка, без якої сучасна міська людина вже не бачить свого життя. Загальна площа будинку – 45 кв.м. У будинку всього одне вікно, яке при бажанні може бути повністю закрито автоматичними жалюзі. Розроблено проект будинку- НЛО був студією Le Tronc Creux.

Дім для прибульців (6)

Дім для прибульців (5)

Звичайно, будинок збудований за “зеленими” технологіями – це наше майбутнє. Ви ж, напевно, проживаєте в домі, який будували десятки років тому, і він вже потребує серйозного ремонту. В першу чергу – це фундамент та підвал, основа всього будинку. А тут ще порушення гідроізоляції та проникнення вологи у приміщення. Найкращим виходом в тій ситуації – це ін’єкційна гідроізоляція від cgip.com.ua/inektsii-smolami/ , дія якої наступає миттєво, обмежуючи доступ вологи у ваш будинок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button