Головна / Поради / Дитячий одяг Carters у гардеробі новонародженого

Дитячий одяг Carters у гардеробі новонародженого

Українські матусі люблять одягати своїх діток у все найкраще. При цьому завжди необхідно мати під рукою декілька варіантів одягу для новонароджених на кожен день. Маленькі дітки не можуть бути акуратними, пізнання світу — це їх основне завдання. А змушувати дитину бути спокійною і не бруднитися — значить гальмувати її розвиток. Але «золоту середину» знайти завжди можна!

А що, якщо просто поділити гардероб малюка на щоденний дитячий одяг і, так би мовити, «парадно-вихідний»? Звичайно ж, базарний ширвжиток, навіть в звичайні дні, одягати на дитину немає бажання, але ось в США підійшли до цього питання зі знанням справи і зробили доступним якісний одяг для новонароджених. Наприклад, дитячі боді Carters в Америці продаються не поштучно, а в упаковці по 5-7шт. Для виробника це — збільшення обсягу продажів, а для покупців явна економія, бо в наборі купувати дешевше. Добре, що популярні американські бренди дитячого одягу Картерс, ОшКош та інші зараз можна знайти і в Україні.

Виходячи зі статистики, новонароджені дітки в перший рік життя кожен місяць виростають на 2-3 см, тому упаковки з 7 боді матусі вистачить на 3-4 місяці, залежно від того, як інтенсивно зростатиме малюк. А з огляду на те, що кожен день одягають свіжий дитячий бодік (він є натільною білизною), то 7шт. боді Картерс виявляється не так вже й багато, адже чим старше стає малюк, тим активніше він бруднить одяг. З іншого боку, якщо потрібно «засвітитися» перед гостями в чомусь оригінальному, то можна купити і одну упаковочку дитячих боді.

Такий же підхід існує і для чоловічків або сліпів. Дитячі бавовняні та флісові чоловічки Carters, як і боді, зайвими не бувають. Це універсальний одяг, особливо на перших порах, поки малюк ще занадто маленький. Чоловічки Картерс одягають як на час сну дитини, так і на прогулянку, флісовий чоловічок одягають під комбінезон. Він дуже легко і швидко одягається. В американському стандарті дитячі чоловічки продаються по 2 шт. в упаковці і до півроку їх можна брати по 2-3 упаковки кожні 3 місяці. На урочистий випадок можна придбати велюровий дитячий чоловічок.

Чудовим рішенням домашнього дитячого одягу може стати набір з двох піжам Carters (вони можуть бути як з довгим рукавом і штанцями або з коротким рукавом і шортами). Їх використовують, коли немовляті виповнюється півроку як альтернативу чоловічкам для сну. Але завдяки тому, що забарвлення дитячих піжам Картерс завжди яскраві і красиві, їх можна одягати як вдома так і під час сна. До того ж штанці і кофтинки можуть комбінуватися в будь-якому поєднанні, якщо щось одне забруднилося. Знову таки, упаковка з двох піжам Carters за ціною значно дешевше ніж покупка окремо двох штанів і двох регланів.

Чого ще треба багато маленькій дитині і на що так не хочеться витрачатися, так це футболки для малят на кожен день. Футболки у діток — це не сезонний одяг, малюки одягають їх цілий рік і змінюють до 1-2 рази на день. Упаковка з декількох дитячих футболок Carters, як рятувальний круг в цій ситуації. Що приємно, навіть у найпростіших по дизайну дитячих футболок дуже м’яка, шовковиста і якісна бавовна. А вже варіант футболки для гостей може бути яскравий і барвистий.

Завжди шкода спостерігати, як дитина на майданчику зношує дорогі джинси, катаючись на гірці або граючись у пісочниці. Саме з цих міркувань популярні американські бренди завжди створюють колекцію «BASIC». Цей дитячий одяг простий по дизайну, але хороший за якістю і ціною. Для дівчаток на прогулянку пропонуються набори Картерс з легінсами та футболкою або регланом, для хлопчиків — комплекти з шортами та сорочкою. Це і красиво і зручно, Малята може вільно гратися і кататися, не боячись забруднитися або подряпатись.

Сподіваємося, що ці рекомендації допоможуть правильно і не дорого підібрати гардероб для ваших малюків.