Фото

Дівчинка знайшла в англійському озері загадковий меч (фото)

7-річна школярка з Англії Матильда Джонс виявила незвичайну знахідку під час прогулянки на озері Дозмарі-Пул. Дівчинка знайшла півтораметровий клинок, а за легендою саме в цьому місці король Артур викинув свій меч Екскалібур.


Семирічна Матильда Джонс купалася в озері Дозмарі-Пул в Корнуоллі і помітила на дні меч. Довжина клинка збігається із ростом Матільди — 120 сантиметрів.

Чоловік стверджує, що по дорозі розповідав доньці про короля Артура: легенда свідчить, що один з лицарів кинув меч загиблого короля у воду, а знайти його може тільки людина, гідна зайняти британський трон. Озеро Дозмарі-Пул, де була зроблена знахідка, — одна з водойм, яку пов’язують з цією легендою.

Девочка нашла в английском озере загадочный меч
Цей меч король Артур здобув за сприяння чарівника Мерліна — його тримала над водами таємнича рука (рука Володарки озера) — після того, як втратив свій меч у поєдинку з сером Пелінором.

Одного разу сестра Артура, фея Моргана, підмовила свого коханця сера Акколона вбити короля. Щоб полегшити йому завдання, вона викрала Екскалібур, а також його піхви, які були магічними і сприяли загоєнню ран. Але Артур зміг перемогти ворога і звичайною зброєю.

Після останньої битви Артура, коли король відчув, що вмирає, він попросив останнього з живих лицарів Круглого Столу, сера Бедівера (або Грифлета), кинути меч в найближчу водойму — повернути Владарці Озера. Лише переконавшись, що це виконано, Артур помер спокійно.

Кнопка «Наверх»