Фото

Дивовижне фото Землі від китайського місячного супутника

Минулого місяця китайський мікросупутник Longjiang-2 вийшов на орбіту Місяця. Нещодавно він повернувся до Землі та зробив перші тестові фотографії, які виглядають просто чудово. Особливо привернула увагу фотографія нашої планети, частково закрита тінню Місяця.

Знімки були зроблені 28 травня завдяки камері, встановлення якої профінансував принц з Саудівської Аравії. Ці фотографії в черговий раз показують, наскільки малий наш світ в порівнянні з космосом.

Удивительное фото Земли от китайского лунного спутника

21 травня супутник Longjiang-2 і його брат Longjiang-1 були запущені Китаєм. Це дуже компактні супутники розміром зі шафку камери зберігання та вагою 45 кілограмів.

Обидва супутники повинні були вийти на орбіту Місяця, але Longjiang-1 зазнав невдачі і загубився в космосі. Longjiang-2 добрався до орбіти місяця.

У супутника немає конкретного важливого завдання. Він запущений в супровід кораблю Queqiao, який на даний момент знаходиться в точці Лагранжа. Він є телекомунікаційним супутником, за допомогою якого будуть надсилатися сигнали на Землю для майбутньої місії CNSA chang’e-4.

Удивительное фото Земли от китайского лунного спутника

В рамках місії chang’e-4 на дальню сторону Місяця буде відправлений посадковий модуль. Комунікаційний супутник потрібен з тієї причини, що Місяць блокує сигнали в бік Землі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button