Аналітика

Вчені з’ясували, що присутність жінок в уряді зменшує корупцію

Згідно з новим дослідженням, представленість жінок в уряді на ключових посадах є гарною новиною для боротьби з корупцією. Жінки віддають перевагу в політиці приділяти увагу питанням сім’ї, освіти та охорони здоров’я. За словами вчених, це найбільш повне дослідження про вплив жінки на політику.

Ученые выяснили, что присутствие женщин в правительстве уменьшает коррупцию

В ході аналізу, проведеного більш ніж у 125 країнах, встановлено, що в країнах, де жінки складають більшу частку парламентаріїв, рівень корупції нижчийй. Дослідження також показало, що представництво жінок у місцевому управлінні також має важливе значення, тому що це зменшує ймовірність отримання хабара в регіонах.

Автори припустили, що жінки-політики здатні чинити вплив на корупцію, оскільки вони вибирають іншу політику, яка більш тісно пов’язана з добробутом дітей і сім’ї.

Дослідження вказують на необхідність розширення участі жінок у політичному житті зокрема. Попередні дослідження показали, що більш широка участь жінок в уряді пов’язана з поліпшенням результатів у галузі освіти та охорони здоров’я.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button