Фото

Повітряне таксі для Нью-Йорка запускають у масове виробництво (фото+відео)

Компанія Archer, виробник eVTOL, представила першу серійну модель літака Midnight. Він вміщує пілота та чотирьох пасажирів і буде використовуватися як повітряне таксі. Компанія планує отримати сертифікацію регулюючих органів до кінця 2024 року, а вже в 2025 почати польоти з пасажирами.

eVTOL Midnight. Зображення: Archer

Управління літаком забезпечується за допомогою 12 несучих гвинтів, закріплених на рухових установках, розподілених по його широким крилам. Задні шість мають дві лопаті, спрямовані вгору, і вони фіксуються в конфігурації з мінімальним опором в горизонтальному польоті. Передні шість складаються з п’яти лопатей і можуть повністю нахилятися вперед для крейсерського польоту.

Салон обладнаний для розміщення чотирьох пасажирів і пілота. Він спроектований так, щоб було дуже легко сідати і виходити, при цьому кожне сидіння має невеликі роздільники, що відокремлюють його від сусідніх місць. На спеціальній панелі для кожного пасажира відображається ім’я і пункт призначення, а панорамні вікна забезпечують широкий огляд.

Салон eVTOL Midnight. Зображення: Archer

Розробники повідомляють, що Midnight здатний розвивати максимальну швидкість до 241 км/год і може пролетіти до 160 км без підзарядки. Політ виконується на висоті близько 600 м. Компанія позиціонує eVTOL, як засіб переміщення по місту. Він оптимізований для виконання поїздок у дві сторони на відстань в 32 км, після чого буде потрібно 10 хвилин зарядки.

Компанія обіцяє ціни порівнянні з послугами сервісів таксі. Перший пасажирський маршрут буде запущений від вертолітного майданчика в центрі Манхеттена до міжнародного аеропорту Ньюарк Ліберті. Інші маршрути будуть оголошені пізніше.

eVTOL Midnight. Відео: Archer


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments