Фото

Дивовижний готель з’явився в Китаї

Стало відомо, що вже в наступному місяці для гостей свої двері розкриє незвичайний готель Sunrise Kempinski Hotel, побудований в Пекіні. Розкішний готель височить на висоті 97 метрів над озером Янгі в 60 кілометрах від центру Пекіна. Будівля, що складається з 21 поверху, запрошує гостей розміститися в одному з 306 номерів, у тому числі класу «Люкс». В готельному комплексі Sunrise Kempinski Hotel для гостей працюють 14 ресторанів і барів, 2 спа-центру, приватна пристань для яхт, кімнати відпочинку та фітнес-центр, а також дитячий клуб.

foto_cikavosti_07.10.2014-04_resized

Слово «традиційний» – це останній прикметник, який можна застосувати при описі нового готелю. За задумом дизайнерів, даний комплекс нагадує схід сонця, який символізує процвітаючу економіку країни. Вхід готель стилізований у вигляді рота риби, що так само по китайськими традиціями означає успіх.

Читайте також: Free Spirit Spheres — перший у світі готель на дереві

Зовні готель повністю покритий 10 000 скляних панелей. Ці панелі розташовані таким чином, щоб у верхніх відбивалося блакитне небо, а в нижніх – синє озеро. У вечірній час будівля розкриває свою красу за допомогою системи світлодіодного підсвічування.

foto_cikavosti_07.10.2014-05_resized

Головний архітектор проекту Чжан Хай Ао (Zhang Hai Ao) в інтерв’ю журналістам зазначив, що над створенням готелю працювала величезна команда фахівців з різних країн для того, щоб врахувати різні точки зору на дизайн комплексу та врахувати точку зору людей з приводу сучасної китайської архітектури.

foto_cikavosti_07.10.2014-06_resized

foto_cikavosti_07.10.2014-07_resized

foto_cikavosti_07.10.2014-08_resized


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button