Главная / Фото / Free Spirit Spheres — перший у світі готель на дереві

Free Spirit Spheres — перший у світі готель на дереві

 
 

У США багато дітей дуже люблять будувати будинки на дереві, такі гнізда, куди дорослим вхід категорично заборонений. Ця заборонена для батьків зона є територією, вільною від їх гніту. Але діти зростають, проте любов до будинків на дереві проходить не у усіх. Деякі навіть зберігають її в серці усе життя, а особливо креативні особи виражають її дуже незвичайними способами.

У Канаді, приміром, з’явився перший у світі готель у вигляді будинків на дереві. Називається такий готель Free Spirit Spheres, і знаходиться він на висоті майже п’яти метрів від землі. Номери виглядають у вигляді сфер, які дійсно підвішені на дереві. Не варто турбуватися — усі розрахунки при будівництві перевірялися багаторазово, тому жити в такому готелі абсолютно безпечно.

Номери обставлені майже як в 5-зіркових готелях — є все, навіть електрика. А розташовується це диво недалеко від Ванкувера, найбільшого міста у Британській Колумбії, Канада. Ніч в Free Spirit Spheres коштує близько 150 доларів США, але вона того безперечно коштує!

 
comments powered by HyperComments