Здоров'я

Дієтологи: Яблуко вранці бадьорить краще кави

Дієтологи повідомили, що вранці яблуко здатне підбадьорити краще, ніж філіжанка кави. Цей фрукт корисний для організму і допомагає швидше увійти в ритм робочого дня. Кофеїн збільшує артеріальний тиск, рівень кисню, а також температуру тіла, активність мозку і дихання. При цьому знижує рівень кислотності, може спровокувати безсоння, а також зменшити вміст різних мінералів.

Яблуко на сьогодні вважається одним з найбільш поживних фруктів, а також відрізняється високою доступністю для українців. Ці плоди містять велику кількість фітохімікатів. Серед них можна виділити флоридзин катехін, хлорогенову кислоту, кверцетин, які відрізняються властивостями антиоксидантів. Регулярний прийом в їжу яблук пригнічує ріст клітин онкологічних захворювань, зменшує рівень ліпідного окислення, а також вміст холестерину.

При цьому яблуко надає сильну стимулюючу дію на весь організм, паралельно забезпечуючи захист від втоми і швидкого зношування. Якщо приплив енергії від кофеїну є наслідком стимулювання нервів, то яблука містять вуглеводи, які є джерелом енергії.

Кнопка «Наверх»