Гумор

Канадець робив фальшиві гроші з серветок

Багато злочинців, що беруться за друк підроблених грошей, намагаються зробити їх якомога більше схожиими на справжні. Але не всі – один житель острова Леннокс в Канаді вирішив виробляти фальшиві купюри за допомогою серветок.

1-28-03-2015-600-274

Згідно газеті The Guardian, 22-річний Касс Альдер (Cass Alder) був засуджений до умовного тюремного ув’язнення строком до 18 місяців за виробництво фальшивих купюр.

Суд дізнався, що для виробництво купюр чоловік використовував… серветки. Альдер купив партію серветок, на яких були надруковані зображення банкнот номіналом 100 канадських доларів. Він акуратно вирізав зображення купюр і приклеїв їх до паперу. Щоб переконатися в тому, що вирізане зображення міцно приліпилося до паперу, він покладав їх в духовку на короткий час.

Після цього чоловік відправився в продуктовий магазин і спробував розрахуватися за куплені продукти своїми купюрами. Касир відразу побачила, що вони були фальшиві, і відмовився їх приймати. Тоді Альдер покинув магазин, залишивши фальшиві банкноти у касира. Касир викликав поліцію і дав їм купюри в якості доказу. Після цього Альдер був заарештований. Нагадує той випадок з купюрою в трильйон доларів.

У суді він був засуджений до 18 років умовного терміну. Він також був визнаний винним у шахрайстві за те, що в 2013 році спробував одержати зарплату, яка не належала йому, використовуючи фальшиві документи і отримав 2 місяці тюремного ув’язнення, а також повинен буде компенсувати компанії витрати.

Натхнення: etotupo.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button