Головна / Інтернет / Для чого потрібен сайт?

Для чого потрібен сайт?

Сайт — найсучасніший і на наш погляд ефективний канал комунікації з потенційним споживачем. Тільки можливості інтернет сайту дозволяють повною мірою використовувати всі способи донесення інформаційного повідомлення до користувача. Текст, аудіо та відео інформація можуть бути подані в рамках одного сайту для ознайомлення споживача з ними.

05-10-15-foto-600x337-1

Для чого потрібен сайт? Як заволодіти увагою користувачів? Відповідь на це питання очевидна — необхідно створити сайт в інтернеті, який відповідатиме поставленим перед ним завданням. Але ця відповідь не так проста, як може здатися на перший погляд. Інтернет, як засіб комунікації, має воістину величезні можливості, природно, виникає бажання використовувати їх з максимально можливою віддачею. Необхідно чітко уявляти собі: для чого, власне ми розробляємо інтернет сайт, які завдання він вирішувати і які цілі переслідувати.

Сучасний розвиток технологій дозволяє вирішувати практично не обмежене коло завдань. Інтернет — це інтерактивний канал зв’язку, який дозволяє передавати інформацію різних типів: аудіо, відео, текстову і т. п. За допомогою програмного забезпечення сайту можна приймати платежі, розмовляти по телефону, вести бази даних, відправляти і отримувати факси, обмінюватися SMS повідомленнями і здійснювати багато інших дій для яких, часто застосовується розрізнене програмне забезпечення і технічні засоби. Сучасний інтернет сайт — це інформаційні центр вашої компанії.

Сайт необхідний для систематизації та управління потоками інформації. Полегшення роботи з ними і впевненості в тому, що ніщо з цієї інформації не пропаде і не загубиться. Інформація, яку ви опубліковувати на сторінках вашого сайту здатна продавати, залучати нових клієнтів і користувачів. Все це вірно тільки в тому випадку, якщо сайт правильно організований, грамотно проведена http://aweb.kz/, інформація написана і подана професійно а користувачам зручно нею користуватися.

Сайт потрібний для вирішення наступних завдань:

 • Встановлення зв’язків з новими та існуючими партнерами компанії
 • Автоматизація бізнес процесів, поліпшення якості і підвищення швидкості обслуговування
 • Інформаційне обслуговування та представницькі цілі
 • Інтерактивні продажу послуг і товарів за допомогою мережі інтернет
 • Проведення маркетингових акцій з метою збільшення торговельного обороту
 • Організація каталогів товарів з метою ознайомлення з ними широкої аудиторії
 • Встановлення зв’язку з територіально розподіленими офісами компанії
 • Зняття тимчасового обмеження з доступу до інформації компанії. Інтернет офіс 24 години
 • Підтримка рекламних акцій, що проводяться поза мережею інтернет
 • Розвиток сайту як окремого виду бізнесу
 • Залучення нових клієнтів
 • Розвиток клієнтської бази компанії

Зі створенням сайту у Вас з’являється можливість знаходити нових клієнтів і партнерів через Інтернет. Більшість потенційних клієнтів при виникненні необхідності пошуку потрібної їм продукції або послуг звертаються до мережі Інтернет. Ваш потенційний партнер, зацікавлений у Ваших послугах обов’язково відвідає Ваш сайт, але якщо Ви не маєте свого сайту в мережі, Вас там не зможуть знайти і швидше за все потраплять на сайт Вашого конкурента.

На сайті Ви можете легко додати новий розділ, розширити асортимент пропонованої продукції, а також додати нові функції та сервіси. Таким чином, Ви отримуєте можливість оперативно змінювати інформацію, чого не можна сказати про друковану рекламну продукцію.

На сайті можна розмістити значно більше інформації, ніж в рекламному блоці в газеті чи журналі, буклеті, рекламній листівці, прайсах і т.д. Тут Ваш партнер або клієнт зможе детально дізнатися про послуги, продукцію, ціни, часу роботи, місце розташування офісу або складу компанії і т.д.

Сайтом можна скористатися в будь-який час доби для цього сайт і потрібен, коли зайнятий телефон або важко додзвониться. Клієнтам з інших міст взагалі дешевше обходиться доступ в Інтернет, ніж міжміські розмови. До того ж, на веб-сайті, або при роздруківці з сайту, документи та прайси виглядають привабливіше, ніж при відправці через факс (не губиться якість, документи можна редагувати).

 
comments powered by HyperComments