Авто

Для чого потрібен шинний калькулятор

Підібрати шини для автомобіля непросте завдання і зробити це самостійно досить складно. Необхідно враховувати безліч факторів, які в подальшому вплинуть і на загальні параметри автомобіля. Як правило, для того щоб встановити шини ми вдаємося до допомоги фахівців і витрачаємо на це свій час. Часто процес покупки ускладнюється відсутністю товару на складі або некомпетентністю продавців. Тому, для зручності ми пропонуємо скористатися шинним калькулятором.

За допомогою шинного калькулятора ви легко можете порахувати як зміняться: зовнішні розміри колеса, висота дорожнього просвіту (кліренс), показання спідометра та інші характеристики, при встановленні шин з іншим типорозміром на ваш автомобіль. Всі розміри шин калькулятор розраховує в міліметрах, а швидкість автомобіля в км / год.

Висота профілю шини (на малюнку позначена буквою «B») розраховується виходячи із значення профілю шини і ширини покришки (в типорозмірі профіль шини це друга цифра, яка вказується у відсотках від ширини автошини).

17-04-15-foto-600x474-1

Ми рекомендуємо вам встановлювати тільки заводські типорозміри шин, які вказані в інструкції з експлуатації для вашої машини. Установка нестандартних типорозмірів може призвести до зняття гарантійних зобов’язань у дилера, а також до погіршення характеристик і керованості автомобіля.

Хоча визуальный шинный калькулятор допоможе вам вибрати відповідну шину, та слід враховувати, що:

• При збільшенні діаметра колісного диска, (і, як наслідок, зменшення висоти профілю шини, щоб зовнішній діаметр колеса залишався без змін) збільшується навантаження на підвіску автомобіля, а так само погіршується комфорт (машина стане помітно жорсткішою).
• При надмірному збільшенні профілю шини машина стає «валковою», гірше управляється і при критичних значеннях висоти профілю шина може почати чіплятися за деталі кузова і підвіски автомобіля, що надалі приведе до її руйнування.
• Похибка в показаннях спідометра залежить від швидкості автомобіля, при збільшенні швидкості похибка збільшується. Крім того потрібно враховувати, що похибка впливає на дані витрати палива автомобіля.

Кнопка «Наверх»
Закрыть