Різне

Для чого потрібна мийка повітря?

myika_povitria_resizedПроживаючи в містах з забрудненим повітрям, стає актуальною проблема зберегти своє і здоров’я близьких людей. А коли взимку холодно й батареї смалять в квартирі, то повітря в приміщенні сухе, виникають неприємні відчуття в носі, на шкірі та інші неприємні симптоми. Вирішити цю проблему допоможуть пристрої для миття повітря (зволожувачі повітря).

Що таке мийка повітря? Під цим визначенням і пристроєм розуміють зволожувачі, які мають функцію очищення повітря. Їх принцип дії заснований на пропущенні повітря через спеціальну систему обертових вологих дисків складної гідродинамічної форми. Досягнутий ефект таким пристроєм аналогічний промиванню повітря, як під час дощу.

Звичайно, можна зволожити повітря в приміщенні народним засобом – помити підлогу і залишити її вологою – на підлогу осяде пил, вода випарується, повітря стане вологим. Однак такий ефект зберігається недовго і потім протягом дня (якщо особливо жарко в квартирі) підлогу доведеться мити ще кілька разів для зволоження повітря.

І тоді на допомогу приходить мийка повітря. Їх особливо не рекламують, та ці пристрій мають великий неоціненний потенціал. Схема пристрою проста – стрижень з обертовими дисками, нижня частина яких розташовується в ємності з водою. Над дисками знаходиться вентилятор, що гонить повітря прямо на вологу поверхню дисків. У підсумку виходить аналогія з мокрою підлогою – волога також випаровується і зволожує повітря. Головна перевага пристрою – автоматична робота, яка не вимагає втручання людини – тільки включити і вимкнути при необхідності. Та, трохи не забули, її ще треба купити, щоб можна було користуватися.

Щоб переконатися, що прилад працює, потрібно заглянути в ємність з водою – там повинна знаходитися каламутна рідина, яку треба періодично виливати. Каламутна рідина – накопичений бруд, в наших приміщеннях. Якщо постійно тримати включеним зволожувач повітря, то проблем з пилом у квартирі ніколи не буде. Протягом дня мийка повітря використовує кілька літрів води, тому іноді потрібно наповнювати бак пристрою новою водою.

Принцип зволоження саморегулюється, а продуктивність пристрою залежить від рівня вологості в квартирі, а також температури повітря. В основному, мийка повітря пропонує 2 режиму роботи: слабке зволоження і сильне зволоження. Необхідне положення можна встановити за допомогою перемикача.

Поради щодо використання мийки повітря:
1. Мінімум раз на 7 днів зливайте накопичену каламутну воду з ємності, щоб запобігти утворенню непроханих мікроорганізмів у пристрої.
2. Якщо у вашому водогіні жорстка вода, то іноді додавайте в ємність трохи засобу від накипу. Це дозволить запобігти утворенню нальоту на дисках пристрою.
3. Незважаючи на те, що пристрій простий, за ціною мийки повітря можуть відрізнятися. Все залежить від якості виробу і фірми-виробника.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button