Різне

Особливості роботи інтернет-маркетолога

Професія маркетолога порівняно молода. Вона народилася у зв’язку з необхідністю планування та реалізації стратегічних завдань в умовах ринкової конкуренції.

Слово «маркетолог» в перекладі з англійської означає «вивчає ринок». В даний час інформація про попит та пропозицію на товари і послуги, про вартість конкретної продукції цінується дуже високо. Тому кожна компанія зацікавлена мати у своєму штаті фахівця, який займається вивченням і аналізом споживчого ринку, і вміє дати обґрунтовані рекомендації для підвищення прибутковості бізнесу.

1-25-03-2015-600-450

Професія інтернет-маркетолога є більш вузькою спеціалізацією галузі «Маркетинг». Співробітники даного профілю займаються питаннями просування товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет. У наш час рідко зустрічаються такі роботодавці, які ігнорують можливості інтернет підтримки існуючого бізнесу або лише створенного.

Інтернет-маркетолог просуває інтернет-сайти і продукти компанії, займається організацією інтернет-реклами, аналізує і розробляє пропозиції щодо оптимізації діяльності сайту компанії. Інтернет-маркетинг взяв основи класичного маркетингу, але оскільки полем діяльності є простір глобальної мережі, то без ряду специфічних особливостей не обійтися. Маркетолог, який претендує на хорошу роботу по просуванню веб-сайтів, повинен бути «на ти» з інформаційними технологіями та мати достатній досвід створення та розкрутки проектів в мережі.

Проблема пошуку вакансій полягає в тому, що роботодавці не завжди розбираються в тонкощах назв посад фахівців інтернет-індустрії та їх безпосередніх обов’язках. Тому нерідко на сайтах з працевлаштування в сфері інтернет-маркетингу можна знайти безліч вакансій зі схожими назвами. Рекрутери розміщують оголошення про роботу для маркетологів, SEO-оптимізаторів, системних адміністраторів і т.п. При цьому вимоги до кандидатів схожі: фахівець повинен виконувати роботу, спрямовану на підвищення конверсії та ефективності сайту, проводити аналітичні дослідження, добре знати, що таке SEO, і вміти застосовувати свої знання на практиці.

Відмінною особливістю роботи інтернет-маркетолога є те, що його діяльність спрямована на оптимізацію інтернет-торгівлі, а не просто механічне наповнення сайтів або настройку модулів. Цією роботою займаються контент-менеджер і системний адміністратор – в зону їх відповідальності не входить аналіз споживчого ринку та проведення рекламних інтернет-компаній.

Успішному інтернет-маркетологу бажано мати вищу освіту в сфері маркетингу, менеджменту або реклами, достатній досвід роботи, знання англійської мови на рівні upper-intermediate. Роботодавці зацікавлені знайти ініціативних і відповідальних інтернет-маркетологів з аналітичним мисленням і високими комунікативними здібностями.

За матеріалами сайту: kharkov.hh.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button