Людина

Чоловіки жалкують про втрачений секс, жінки — про зради

Результати нового дослідження свідчать про те, що чоловіки і жінки по-різному ставляться до власної сексуальної активності. Зокрема, почуття жалю і каяття, яке неминуче супроводжує людину в її сексуальних зв’язках, у чоловіків і жінок разюче відрізняється.

Чоловіки жалкують про втрачений сексі, жінки - про зради

Команда вчених з Техаського університету в Остіні виявила, що чоловіки частіше відчувають жаль з приводу того, що протягом життя упускали можливість зайнятися сексом з різними партнерками, а жінки, навпаки, жалкують про свої колишні сексуальні зв’язки. На думку психологів, таким емоціям є пояснення, в основі якого лежить еволюційна теорія.

Для чоловіків кожна втрачена можливість завести новий зв’язок з жінкою — це втрачений шанс на народження нового потомства. Жінка ж схильна докоряти собі за кількість партнерів тому, що в народження і виховання дітей потрібно інвестувати чимало сил і часу, а кожен новий чоловік, який так і не подарував їй дітей — це, по суті, час, витрачений даремно.

Опитування 25 000 чоловік показало, що найбільш поширеними причинами, які заважають чоловікові виконувати свій головний обов’язок, є: сором’язливість, страх накоїти помилок у молодості, а також відсутність навіть швидкоплинних зв’язків у період самотності. У жінок же знайшлася своя трійка жалю: втрата цноти не з тим партнером, зради коханому чоловікові, а також занадто швидкий розвиток відносин. Крім того, багато панянок також жалкували про те, що вступили в зв’язок з фізично непривабливим партнером.

За словами експертів, переживання жінок з приводу своїх минулих зв’язків іноді переростають у серйозні психологічні проблеми, які заважають їм зосередитися на особистому житті в теперішній момент.

Кнопка «Наверх»
Закрыть