Інтернет

До 2019 року проникнення мобільного зв’язку в світі досягне 125%

Підвищений попит на смартфони та планшети призводить до зростання ринку мобільного зв’язку. Прогнозом по ньому поділилися в дослідницькій компанії iGR.

20-01-15-foto-600x267-1

За оцінками експертів, число мобільних підключень у світовому масштабі зросте з 6,9 млрд в 2014 році до 9,5 млрд в 2019-му. При цьому загальне проникнення мобільного зв’язку збільшиться з 96,4% до 125%.

Той факт, що число підключень до стільникових мереж перевершить кількість жителів планети, пояснюється тим, що часто один абонент має кілька пристроїв з виходом в інтернет. Зокрема, клієнт стільникового оператора може придбати SIM-карти для встановлення їх у смартфон, планшет, мобільну точку доступу і автомобіль.

[ads2] Підйом ринку мобільного зв’язку також стимулює сфера “інтернету речей” (Internet of Things, IoT), яка передбачає мережеву взаємодію різноманітної електроніки. Завдяки IoT-сектору з’являються нові пристрої і сервіси, орієнтовані на роботу у Всесвітній павутині.

У дослідженні також йдеться, що в період з 2014 по 2019 роки відбудеться повсюдний перехід від технології 2G до 3G, а потім і до 4G. Торік кожне друге мобільне з’єднання здійснювалося в мережах другого покоління. У найближчі п’ять років домінуючим стандартом буде 3G, а LTE зможе стрімко нарощувати свою присутність. У 2014 році частка 4G на розглянутому експертами ринку склала 6%.

За словами співробітників iGR, в даний час більше всіх LTE-абонентів проживає в Північній Америці, однак через кілька років картина зміниться, оскільки багато регіонів активно розгортають і просувають LTE.

Читайте також: 7 способів, якими мобільний телефон шкодить нам

Раніше в дослідницькій організації Allied Market Research зробили прогноз про те, що до 2020 року обсяг ринку LTE-послуг досягне майже 1 трлн доларів, де 40% доходів доведеться на Азіатсько-Тихоокеанський регіон завдяки зміні споживчих переваг і зростанню попиту на послуги високошвидкісного мобільного широкосмугового зв’язку .

Аналітики Digitimes Research нарахували 335 млн LTE-абонентів в світі за підсумками 2014 року. Великий внесок у зростання глобальний LTE-аудиторії вносять американські оператори Sprint, T-Mobile USA і китайські телекомунікаційні компанії, відзначають фахівці.

Натхнення: dailycomm.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button