Різне

До літа залишилося всього нічого? Час придбати кондиціонер!

cooper&hunter_CH-S07SRP_resizedМинуле літо запам’яталося мені 35-градусною спекою, задушливими ночами і жахливими вихідними. Адже що може бути гірше, ніж провести єдині два дні відпочинку в сауні суворого режиму? У таких обставинах ніщо не приносить задоволення, ні смачна їжа, ні улюблений фільм на великому екрані. На роботі якось легше, там купа кондиціонерів, та й приміщення в рази більше. А ось невеликій квартирці неподалік проспекту Перемоги, пощастило менше. Тому цього року я твердо вирішив – куплю кондиціонер, що б це не коштувало.

До справи вирішив підійти відповідально. Десь за півтора місяці до літа почав придивлятися до різних торгових майданчиків. В результаті зупинив свій вибір на інтернет-магазині «Києвкомфорт». Головне, що мені тут сподобалося – це величезний вибір і багато корисної інформації, включаючи важливі технічні моменти. Окремого схвалення заслужили демонстраційні ролики, в яких детально розповідається як про окремі моделях, так і про бренд в цілому. Багато уваги приділено додатковим комплектуючим. Наприклад, якщо брати кондиціонер cooper & hunter, то перед покупкою є можливість вибрати, які саме фільтри встановлювати. Одні можуть спеціалізуватися на очищенні повітря і знищенні шкідливих мікроорганізмів, інші ж здатні усувати неприємний запах. Також не можна залишити без уваги адаптацію всіх моделей під українські кліматичні умови. Мало хто знає, але до цих пір багато кондиціонери легко виходять з ладу при низьких температурах. Щоб цього не сталося доводиться докуповувати спеціальні захисні системи. Продукція ж компанії Cooper & Hunter здатна без будь-яких проблем працювати при температурі до -15 градусів.

Компанія «Києвкомфорт» здійснює повний комплекс робіт з доставки, установки та монтажу обладнання. Досвідчені ж консультанти допоможуть заощадити час і роз’яснити важливі технічні нюанси в роботі апаратів. Особисто я вирішив зупинитися на спліт-системі: http://www.kievkomfort.com.ua/split_systems_cooper&hunter.php. По-перше, ціни на кондиціонери такого типу зараз істотно нижче, ніж два-три роки тому. По-друге, такий апарат повністю відповідає моїм запитам. Якщо ж говорити про бренд, то це, безсумнівно, Cooper & Hunter. За багатством комплектації і якості збірки йому важко знайти конкурентів. Особливу повагу викликало те, що компресори для їх кондиціонерів виробляють такі компанії, як Mitsubishi, Matsushita, Toshiba. Японська якість вже давно є світовим еталоном і не вимагає яких-небудь додаткових коментарів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments