Різні цікавинки

Де краще вибирати будівельні матеріали

Так склалося, що мені в спадок від батьків перейшов бізнес по будівництву. Не подумайте, що я будівельний «олігарх». В мене є можливість займатися будівництвом невеликих котеджів. Справа ця спочатку для мене була непростою, можна сказати незрозумілою. Але знайомства з людьми цього профілю дали мені можливість розвиватися в цьому бізнесі.

Кожне будівництво вимагає якісних матеріалів, відповідального та надійного постачальника. По рекомендації моїх бізнесових партнерів, на протязі тривалого періоду я співпрацюю з київською компанією «Стальсервіс». Необхідні та якісні матеріали для будівництва, завдяки цій компанії у мене завжди «під рукою».

Дещо про компанію. Вона займається забезпеченням споживачів різноманітним асортиментом якісної металопродукції. Намагається продавати свій матеріал за вигідними цінами, надає послуги по консультації клієнтів, різанні, комплектації вагона або збірної машини та металопрокату. Займається постачанням металопродукції в інші регіони України. Одним словом, все для зручності клієнта.

Особисто мене в «Стальсервісі» цікавить сітка зварна та металочерепиця. Можу сказати, що за весь час співпраці компанія не підвела жодного разу.

Металочерепиця займає одне з провідних місць серед покрівельних матеріалів на сьогодні. «Стальсервіс» пропонує її різноманітний асортимент: http://www.ssc.org.ua/ua/metal/metcherepica.html. Завдяки простоті монтажу, малій вазі, пристосованості до різних кліматичних та природних умов, своєму естетичному вигляду, цей матеріал має найбільший попит. Звісно і котедж, накритий металочерепицею, буде мати гарний вигляд. Не потрібно буде турбуватися в найближчі роки про перекриття будівлі чи якісь інші проблеми. Все це завдяки високоякісним характеристикам цього покрівельного матеріалу.

Що стосується зварної сітки, яку я замовляю постійно в компанії, можу також охарактеризувати цей будівельний матеріал, як високоякісний та надійний. Таку сітку виготовляють в результаті обробки металопрокату, застосовуючи зварювальний метод. Сітка виконує роль зміцнювача конструкцій і вирівнювача поверхонь за рахунок арматурного каркасу. Зварна сітка відмінно зміцнює панелі з гіпсу, армує житлові конструкції, цегляні кладки і т.п.

Підсумовуючи все вище вищесказане, хочу додати, що з компанією «Стальсервіс» співпрацює велика кількість забудівельників з різних регіонів України, в тому числі і моїх партнерів по бізнесу. Всі вони задоволені співпрацею, так як будівельні матеріали, які пропонує фірма високоякісні, недорогі та постачаються завжди своєчасно. Можна стверджувати, що «Стальсервіс» пришвидшує та сприяє процесу будівництва.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button