Різне

Створення інтернет-магазина в Харкові

sozdanie_saita_250Створення інтернет магазину – це трудомісткий і тривалий процес. Особливо уважно необхідно поставитися до вибору компанії-виконавця. Обов’язково вивчіть готові інтернет-ресурси, які значаться в роботах цієї компанії. Поставте себе на місце покупця і оцініть, чи допомагає той чи інший сайт продавати продукт. Якщо компанія, яку ви обрали в якості виконавця, має спеціалізацію “Створення і просування сайтів”, то є ймовірність, що ваш ресурс не залишиться без підтримки і знаходитиметься на верхніх рядках пошуковика. Природно, подальшу підтримку і просування сайту потрібно згадати в договорі при замовленні сайту. Розробка інтернет-магазина вимагає безпосередньої участі замовника. Щоб приділити належну увагу створенню такого сайту, складіть список відповідей на наступні питання:

  • Яке завдання я ставлю перед інтернет-ресурсом?
  • Для кого я роблю сайт? Хто мої потенційні покупці?
  • Чи захочуть заходять відвідувачі придбати мій товар (відвідати мою компанію)? Чому?
  • Яка інформація буде важлива для моїх клієнтів? Як її вигідно подати і структурувати?
  • Що я зможу додати на свій ресурс надалі? Як я планую його розвивати?

Відповіді на ці питання допоможуть, насамперед, вам усвідомити, чого ви хочете від сайту. А фахівець складе за цією інформацією оптимальний план робіт, який полегшить створення сайту. Створення сайтів передбачає розробку виконавцем дизайн-макету. Підготовка основної інформації для сайту, як правило, лежить на замовнику. Тому розподіліть між співробітниками повноваження з підготовки необхідних інформаційних матеріалів, прайсів, фотографій. Якщо у вас немає якісних знімків, то необхідно подбати про наймання професійного фотографа. В інтернет-магазині покупець сприймає, насамперед, фотографії, тому їх якість набуває вирішальне значення. Замовлення сайту, який працюватиме як інтернет-магазин, передбачає створення робочого інструменту продажів, тому продумайте, які розділи ви хочете бачити на сайті, що допоможе вам привернути увагу покупців. Це можуть бути акції, біжуча реклама, оригінальні банери – все, за що можна зачепитися поглядом. Фахівці веб-студії TrendLine (www.trendline.in.ua), яка займається комплексним просуванням, розробкою і створенням інтернет-магазинів і сайтів допоможе Вам у цьому.

Важливий в процесі створення інтернет-магазину його дизайн. Сайт повинен бути виконаний в корпоративному стилі, а колірна гамма повинна допомагати покупцям скласти позитивне враження про компанію. Професіонали-дизайнери розкажуть і покажуть вам, як впливають ті або інші кольори на купівельні спроможності.

Зробити свій інтернет-магазин не просто навіть за допомогою професіоналів, але результат виправдовує вкладені зусилля, тому поставтеся до цього процесу з усією відповідальністю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button