Технології

Доповнена реальність постане в супермаркетах США

Доповнена реальність і інші технології допоможуть прискорити роботу персоналу і спростити процес покупок

В чотирьох супермаркетах американської мережі Walmart скоро почнуть використовувати нові технології та інструменти, які повинні спростити процес покупок, а також прискорити роботу співробітників.

Walmart

Інновації з’являться в чотирьох магазинах Walmart, розташованих по всій Америці. Два магазини на території Північно-Західного Арканзасу вже почали роботу, ще два планується відкрити найближчим часом. У цих випробувальних центрах рішення будуть тестуватися в режимі реального часу, необхідні зміни будуть вводити відразу.

Магазин визначив чотири області, в які буде впроваджувати нові технології: асортимент, інвентар, комплектування та оформлення замовлення.

Перше рішення — перемістити весь асортимент одягу в інтернет, щоб споживачі могли купити одні і ті ж товари онлайн і офлайн. Також для них буде доступна технологія AR, яка дозволить приміряти одяг.

У другому тесті буде AR буде використана для виділення коробок на складі замість звичайного сканування штрих-коду. За допомогою комбінацій вивісок і портативних пристроїв співробітники можуть швидше орієнтуватися в товарах. За попередніми результатами, це прискорює процес пошуку товарів на 20%.

Ще один магазин тестує каси самообслуговування, а касири стають хостами залу, які готові допомогти в разі потреби.

«Мета наших нових тестових магазинів — знайти рішення, які допоможуть нашим магазинам працювати як в якості фізичних пунктів здійснення покупок, так і в якості онлайн-центрів виконання замовлень, чого ще не було в роздрібній торгівлі», — розповідає Джон Креселіус, віце-президент Walmart.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»