Технології

Ці маленькі дивні коробочки є повноцінними комп’ютерами на Windows 10

На перший погляд це тріо крихітних коробочок може здатися звичайними мультипортовими адаптерами для живлення звичних нам USB-пристроїв. Але зовнішність часто буває оманлива: насправді, це повноцінні Windows-комп’ютери.

Тайванська компанія Quanta Computer продемонструвала ці пристрої на недавній виставці Computex. Quanta (один з провідних світових OEM-постачальників ґаджетів) називає свій пристрій «Compute Plug». Compute Plug має розміри звичайного АС-адаптера для модему або роутера. Однак всередині під пластиковим корпусом ховається комп’ютер на базі Intel Atom з інтегрованими WiFi і Bluetooth. Пристрій має три зовнішні порти: пару USB 3.0 для периферії і HDMI для підключення дисплея – якщо він необхідний. Самі по собі ці компактні машини чудово підходять на роль бездисплейних комп’ютерів.

Читайте також: 

За класифікацією Microsoft Compute Plug підпадає під категорію «PC-on-a-stick» — так само як і схожий за назвою Compute Stick від Intel. Крім назви, начинка двох пристроїв також досить схожа – однак додаткові порти на пристрої від Quanta являють собою приємне доповнення.

Цілком імовірно, що ви вже зустрічали подібні «комп’ютери з розетки». Протягом кількох останніх років на ринку з’являлися різні ARM-пристрої такого роду, багато з яких будувалися на основі дизайну Marvell SheevaPlug. Однак вони, як правило, створювалися на базі ультраекономних процесорів, які не мають якої-небудь значущої обчислювальної потужності. Compute Plug зі своїм Atom, зрозуміло, також не в змозі конкурувати з вашим настільним комп’ютером або ноутбуком – але він здатний впоратися з нескладними іграми і трансляцією 4К-відео на ваш телевізор.

Крім цього варто додати, що пристрій від Quanta працює на Windows 10 і дає користувачеві можливість вибору версії.

Натхнення: gearmix.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button