Земля

Дослідження: Неандертальці були схильні до канібалізму

Бельгійські вчені не так давно зробили нове відкриття в ході чергового наукового дослідження. Фахівці прийшли до висновку, що деякі неандертальці були схильні до канібалізму. Повна інформація з цього дослідження опублікована в зарубіжному науковому джерелі Scientific Reports.

Відповідний висновок вчені отримали завдяки докладному вивченню рештків древніх людей, що існували близько 45 000 років назад. Кістки знайдених неандертальців підтверджували, що їм був притаманний канібалізм. Кістки були перебиті з метою дістатися до кісткового мозку всередині них. Також дослідники виявили особливі ножі, які використовувалися неандертальцями для того, щоб відокремити плоть від кістки. Подібним чином древні люди також обробляли туші тварин.

Фахівці поки не прийшли до єдиної думки про те, навіщо древні неандертальці робили це. Керував ними голод, або ж це було частиною якогось ритуалу.

Деякі ж неандертальці прощалися зі своїми загиблими родичами традиційним способом. Дослідники виявили поховання з рештками древніх людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button