Земля

Наслідки удару урагану «Харві» в США (відео+фото)

Кількість загиблих в результаті буйства урагану «Харві» в американському штаті Техас, зросла до 30 осіб. В окрузі Бразоріа прорвало дамбу. Влада побоюється, що кількість загиблих зросте після того, як вода відступить, і будуть проведені пошуки можливих жертв.


На регіон всього за два дні обрушилося понад 76 см опадів. В даний час у сховищах знаходяться 6,2 тис. осіб. Евакуаційні центри переповнені, влада відчайдушно шукає альтернативні місця для розміщення людей, які позбулися даху над головою.

Від «Харві» постраждали 266 тисяч будинків, загальна кількість осіб, яким буде потрібний тимчасовий притулок, становить 30 тисяч осіб.

Близько 3,5 тисячі жителів Х’юстона, постраждалих від наслідків тропічного циклону «Харві», було врятовано до вівторка, повідомив в рамках проходить там прес-конференції шеф поліції міста Арт Асеведо.

У рамках тієї ж конференції мер міста Сільвестр Тернер заявив, що він звернеться до федеральної влади за отриманням фінансової допомоги для розміщення у тимчасових притулках ще 10 тисяч осіб. Місто змушене відкривати додаткові тимчасові притулки, оскільки ті, що є, вже не справляються з навантаженням, пояснив він. Днем раніше мер повідомляв, що в притулках вже міститися 5,5 тисячі осіб.

Військовослужбовці Національної гвардії, які беруть участь у рятувальній операції в Техасі, врятували від повені близько 300 домашніх тварин, повідомив глава внутрішніх операцій Бюро Національної гвардії міноборони США Джеймс Уїтем.

Представник влади з відділу метеорології Х’юстона Джефф Ліндер закликав жителів шести районів міста покинути свої будинки через загрозу підтоплення.


«Мешканці шести районів під підтоплення близько водосховища закликаються покинути цей район, якщо можливо», — цитує агентство слова чиновника. Він відзначив, що виникають складності в управлінні потоком води, «з якими інженери ніколи не зустрічалися».

«Греблю на озерах Колумбія прорвало. Біжіть геть!» — йдеться в повідомленні.

Скільки саме людей знаходиться в зоні можливого затоплення не уточнюється. Всього в цьому окрузі, розташованому на березі Мексиканської затоки, проживає більше 300 тисяч чоловік.

Кнопка «Наверх»
Закрыть