Здоров'я

Австралійські лікарі заявили про перемогу над СНІДом

Медики з Австралії заявили, що їм вдалося перемогти СНІД. Фахівці з інституту Кірбі провели дослідження на хворих, після чого їм вдалося піти на поправку.

Випадки захворювання на СНІД в Австралії з кожним роком стають все рідшими, все це стало можливим завдяки розвитку медицини. Вже більше двадцяти років медики терапії використовують нові препарати, призначені для пригнічення синдрому набутого імунного дефіциту.

Відзначається, що щорічно від захворювання в Австралії помирає близько тисячі людей, але з кожним роком така тенденція тільки зменшується. Фахівці відзначають, що нова розробка дозволить досягти нульової позначки у даній сфері.

Керівник групи дослідження інституту Кірбі професор Ендрю Грюлих зазначив, що зараз лікарі навіть не ведуть моніторинг захворюваності. Якщо ж людина хвора, то вона приходить і отримує необхідні препарати для лікування. Грюлих підкреслив, що їм зараз можна і не вести статистику, тому що дійсно вдалося домогтися лікування СНІДу. На даний момент вирішується проблема зараження ВІЛ, і лікарі впевнені, що їм вдасться знайти ліки проти вірусу імунодефіциту.

Ключем у вирішенні всіх проблем, як відзначають фахівці, є відкритий антиретровірусний препарат у 90-х роках минулого століття. Саме це і призвело до тенденції зменшення кількості носіїв СНІДу. Дані ліки почали масово застосовувати в системі лікування. При цьому, американським ученим вдалося виявити, що людина виробляє антитіла, які здатні пригнічувати вірус.

Кнопка «Наверх»
Закрыть