Земля

Дослідження показали, що нашийники можуть бути небезпечні для собак

Останні роботи, проведені вченими-кінологами з Університету Ноттінгем Трент, показали, як впливає ремінець на шию собаки.

Нашийники і звичайні повідці були протестовані на моделі горловини собаки з датчиком тиску. За поводок тягнули з різною силою, у цей час вчені також дивилися на зв’язок ширини нашийника і тиску на шию.

Дослідження показало, що всі типи нашийників чинили серйозний тиск на шию моделі, яка може травмувати собаку. Фахівці виявили, що жоден з випробуваних зразків не показував результати, які б не створювали ризик отримання травм при натягуванні.

Вчені стверджують, що, оскільки всі типи нашийників будуть представляти певний ризик, собаки повинні навчатися ходити на вільному повідку без тяги або власники тварин зобов’язані перейти на використання шлейки, яка не чинить тиск на шию.

«Навіть «найкращий» тип нашийника надто сильно тисне на шию собаки, якщо вона тягне за поводок, а це підвищує ризик травми. Ми пропонуємо носити нашийники тільки в якості розпізнавального знака з ім’ям собаки. Не рекомендується використовувати нашийники як засіб контролю», — коментують автори дослідження.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button