Земля

Бджоли жили в оці жінки і харчувалися її сльозами

Лікарі витягли з ока пацієнтки кілька бджіл, які весь цей час жили всередині її слізних проток і харчувалися вологою і виділеннями тіла!

Всі ми знаємо, що бджоли зникають з обличчя Землі з величезною швидкістю, і в найближчому майбутньому від цього може постраждати вся глобальна екосистема. Вчені називають безліч причин, від пестицидів і паразитів до масового голодування, але ніхто точно не знає, куди насправді йдуть бджоли. Тепер, судячи з усього, вченим доведеться розглянути ще одну моторошнувату гіпотезу «бджолиного результату». Виявилося, що ці крилаті трудівники можуть прекрасно себе почувати всередині… живої людини.

В очних протоках 29-річної тайванської жінки лікарі виявили відразу чотири бджоли, які харчувалися її сльозами. Все почалося з того, що під час прополювання бур’янів їй здалося, що в око потрапив сторонній об’єкт. Через деякий час після цього пацієнтка почала відчувати пекучий біль і сильну сльозотечу.

Як розповідає лікар жінки, доктор Хунг, «Під мікроскопом я побачив у куточку її ока щось, що нагадує лапи комах. Довелося витягати їх акуратно і по одному, щоб не пошкодити очне яблуко». У результаті з’ясувалося, що всередині її слізних проток весь цей час перебувало кілька бджіл, які харчувалися її слізною рідиною. Вони пережили операцію по витяганню і, на подив медиків виявилися абсолютно здорові.

Кнопка «Наверх»