Головна / Земля / Бджоли жили в оці жінки і харчувалися її сльозами

Бджоли жили в оці жінки і харчувалися її сльозами

Лікарі витягли з ока пацієнтки кілька бджіл, які весь цей час жили всередині її слізних проток і харчувалися вологою і виділеннями тіла!

Всі ми знаємо, що бджоли зникають з обличчя Землі з величезною швидкістю, і в найближчому майбутньому від цього може постраждати вся глобальна екосистема. Вчені називають безліч причин, від пестицидів і паразитів до масового голодування, але ніхто точно не знає, куди насправді йдуть бджоли. Тепер, судячи з усього, вченим доведеться розглянути ще одну моторошнувату гіпотезу «бджолиного результату». Виявилося, що ці крилаті трудівники можуть прекрасно себе почувати всередині… живої людини.

В очних протоках 29-річної тайванської жінки лікарі виявили відразу чотири бджоли, які харчувалися її сльозами. Все почалося з того, що під час прополювання бур’янів їй здалося, що в око потрапив сторонній об’єкт. Через деякий час після цього пацієнтка почала відчувати пекучий біль і сильну сльозотечу.

Як розповідає лікар жінки, доктор Хунг, «Під мікроскопом я побачив у куточку її ока щось, що нагадує лапи комах. Довелося витягати їх акуратно і по одному, щоб не пошкодити очне яблуко». У результаті з’ясувалося, що всередині її слізних проток весь цей час перебувало кілька бджіл, які харчувалися її слізною рідиною. Вони пережили операцію по витяганню і, на подив медиків виявилися абсолютно здорові.