Екологія

Дослідження: видобуток нафти і газу викидає більше метану, ніж вважалося раніше

Дослідники з США помітили, що обсяг викидів метану в нафто-і газодобувній промисловості істотно зменшений. У деяких випадках різниця становить 90%.

Image by RJA1988 from Pixabay

Згідно з новим дослідженням Гарвардської школи інженерних і прикладних наук (SEAS), агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) США применшують викиди метану при видобутку нафти і газу в своєму щорічному звіті. Група дослідників виявила, що викиди при видобутку нафти на 90% вище, а при видобутку природного газу на 50% вище, ніж оцінюється EPA.

Дослідницька група під керівництвом Джоаннса Масаккерса, колишнього аспіранта SEAS, розробила метод відстеження і картування сумарних викидів за допомогою супутникових даних. Поки дані стосуються лише викидів по всьому США, проте дослідники планують розраховувати викиди і для окремих штатів країни.

Вчені порівняли ці моделі зі супутниковими спостереженнями в 2010-2015 роках. Використовуючи модель транспорту, вони змогли простежити шлях викидів з атмосфери і визначити райони на всій території США, де спостереження і моделювання не відповідали один одному.

«Коли ми спостерігаємо викиди з космосу, ми можемо бачити тільки те, як загальний обсяг викидів з того чи іншого району перебільшений або зменшений, але ми не знаємо джерела, відповідального за ці викиди. Оскільки ми провели так багато часу з EPA, з’ясовуючи, де відбуваються різні викиди, ми могли б використовувати нашу транспортну модель, щоб повернутися і з’ясувати, які джерела відповідальні за ці занижені або завищені показники в загальнонаціональному масштабі », – зазначили вчені.

Вони також розраховували викиди на основі процесів видобутку і обладнання. Вони помітили найбільша розбіжність у викидах від видобутку нафти і природного газу.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button