Технології

Дослідники ефективно виробили зелений водень за допомогою електролізу води

Дослідники з інституту фундаментальних наук (IBS) отримали зелений водень внаслідок електролізу води та з використанням відновлюваної електроенергії.

Alternative ecology hydrogen concept Фото Від Petmal

Раніше вчені спробували застосувати одноатомні каталізатори: вони показали високу активність у порівнянні з аналогами на основі наноматеріалів. Протестовані каталізатори можуть використовувати 100% атомів, тоді як у випадку з наночастинками для реакції доступні тільки поверхневі атоми.

Автори нової роботи, відштовхуючись від проведених раніше досліджень, запропонували свій варіант організації електролізу води. Вони створили атомарно дисперговану структуру димеру Ni-Co, стабілізовану на вуглецевій підкладці, а також леговану азотом. Її назвали NiCo-SAD-NC.

Дослідники виявили, що якщо проводити випал аргону протягом двох годин при 800°C, атмосфера буде придатною для отримання димерної структури. Інші одноатомні димери, такі як COMn і CoFe, також можуть бути синтезовані з використанням того ж методу.

Новий каталізатор охарактеризували як стабільний, тому що він здатний керувати реакцією протягом 50 годин без будь-яких змін структури.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments