Технології

На Луганщині і Донеччині 65 об‘єктів інфраструктури облаштують сонячними панелями

У 19-ти населених пунктах Луганської та Донецької областей планують встановити сонячні електростанції. Панелями облаштують 65 об’єктів інфраструктури – школи, дитсадки, медичні заклади тощо.

30 листопада Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, НАК “Нафтогаз України” та Луганська і Донецька ОВЦА підписали відповідний меморандум. Орієнтовна сума інвестицій НАК «Нафтогаз України» складає близько 100 мільйонів гривень, повідомляє ecotown.com.ua.

Мета проєкту – облаштування джерелами сонячної генерації публічного простору і об’єктів, якими найбільше користуються люди на прилеглих до лінії дотику територіях України.

«Перший етап спільного із “Нафтогазом” проєкту реалізовано на КПВВ у Щасті на новому сервісному центрі», – наголосив віцепрем‘єр-міністр України Олексій Резніков.

Серед локацій, які будуть облаштовані сонячними панелями, зокрема і усі КПВВ.

«Результат у Щасті вже наочний, у Новотроїцькому його можна буде побачити вже за три тижні, наступний – у Станиці Луганській на початку наступного року», – йдеться у повідомленні.

Наприклад, у Щасті буде обладнано 2 дитячих садки, 2 школи, міський палац культури, у Новотроїцькому – 2 школи, у Станиці Луганській, Авдіївці, Волновасі, Сартані – місцеві лікарні та інші об’єкти. Загалом буде облаштовано 28 шкіл і дитячих садків, 7 медичних установ, 4 палаци культури, кілька парків, десятки пішохідних переходів, зупинок і зон відпочинку, одна станція юних техніків.

Впровадження проєкту націлено на енергонезалежність, екологічність, і врешті решт – економію. Наприклад, за рік на КПВВ у Щасті від сонця буде згенеровано електроенергії на 410 тисяч гривень.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments