Наука

Дослідники представили спосіб миттєвого отримання імунітету до COVID-19

Дослідники з Великобританії представили препарат, який здатний миттєво сформувати імунітет до коронавірус. Якщо він пройде випробування, то з’явиться в продажу в квітні 2021 року.

Дослідники з Великобританії займаються тестуванням нового препарату, який, на їхню думку, може миттєво сформувати імунітет до коронавірус. Експерименти проходять в Університетському коледжі Лондона (UCLH). Ця терапія може бути корисна як екстрена допомога стаціонарним лікувальним закладам та резидентам будинків престарілих.

Препарат розробили вчені університету і компанії AstraZeneca. Агентство з регулювання лікарських засобів та охорони здоров’я, як очікується, схвалить препарат для використання в країні вже наступного тижня.

Команда дослідників сподівається, що під час випробувань коктейль з антитіл захищає від COVID-19 на період від 6 до 12 місяців. Учасники випробування отримають його у вигляді двох доз, які вони повинні прийняти послідовно.

Дослідники розраховують, що препарат буде доступний вже в березні або квітні 2021 року. У дослідженні беруть участь вчені з UCLH, а також кілька британських лікарень. Лікарня Університетського коледжу стала першим у світі місцем, де пацієнти були залучені до рандомізованого контрольного дослідження й отримали укол препарату або плацебо.

«Поки ми зробили ін’єкції 10 учасникам – співробітникам, студентам та іншим людям – які зазнали впливу вірусу вдома, в медичному закладі або в студентських залах. Ми й мої колеги будемо уважно стежити за учасниками, які вирішили допомогти нам в експерименті », – відзначили дослідники.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button