Головна / Наука / Дієтологи склали ТОП-10 найбільш корисних продуктів

Дієтологи склали ТОП-10 найбільш корисних продуктів

Фахівці-дієтологи опублікували ТОП-10 різних продуктів, які є найбільш корисними для організму. У список увійшли ті, чиї корисні речовини відрізняються максимально швидкою здатністю засвоюватися.

Перше місце в цьому рейтингу займають помідори. Вони є ефективним засобом профілактики ракових пухлин, містять антиоксиданти, калій, підтримують серце в здоровому стані і важливі для тих, хто хоче якомога довше зберегти молодість і красу. Слідом йде відома, але не всіма улюблена вівсяна крупа. Фахівці рекомендують її тим, у кого спостерігаються проблеми з травленням. На третій позиції — ківі, яке буде корисне для гіпертоніків, а також тим, у кого ламкі волосся і суглоби. Четверту позицію зайняв виноград, його користь — в запобіганні утворення тромбів та онкології. На п’ятому місці — морепродукти, кращий засіб для здорових судин і серця.

Шостим у рейтингу йде броколі, а слідом за ним — авокадо. Дієтологи дали їм неофіційне звання кращих борців з раком. Крім цього, ці продукти очищають судини. Восьме місце зайняли зелень і листові салати. Дев’яте дісталося часнику. Десяте — олії льону, відомому як найкращий очисник печінки від шкідливих речовин.