Земля

Дослідники прогнозують високу ймовірність апокаліптичної події в найближчі 10 років

Дослідники, пов’язані з Deutsche Bank, стверджують, що існує велика ймовірність, що одна з чотирьох глобальних катастроф (виверження вулкану, світова війна, сонячна буря, пандемія) відбудеться протягом наступних десяти років.

Одним зі сценаріїв є велика пандемія грипу, жертвами якої стануть понад два мільйони людей.

Інші варіанти стихійних лих включають виверження вулкана з глобальними наслідками, глобальну війну і великий сонячний спалах. Що ще більше турбує в цих майже апокаліптичних сценаріїв, так це те, що перспективи ще гірше, якщо ми подивимося на наступні двадцять років.

Насправді, дослідники зробили похмуре пророцтво, що шанси одного з цих чотирьох подій протягом наступних двох десятиліть становлять близько 56 відсотків.

Це дослідження проводилося на основі різних оцінок і досліджень ризиків. Землетруси були опущені з-поміж таких, оскільки вони вважаються швидше локальними подіями, а не глобальними катастрофами.

Один з найменш обговорюваних сценаріїв – це сонячний спалах. Ймовірно, це пов’язано з тим, що останній сильний сонячний спалах стався в 1859 році. Однак, Deutsche Bank вважає, що ймовірність сонячного спалаху вища, ніж вірогідність великої глобальної війни.

У доповіді про дослідження автори згадали про те, що можливі перебої в подачі електроенергії після порушення електромереж. Це могло б фактично надати побічну дію на всю глобальну економіку, оскільки важлива інфраструктура була б позбавлена можливості працювати належним чином.

Якщо катастрофа торкнеться медичної допомоги та лікарні, то можуть загинути люди. Ми отримаємо порушений зв’язок, дисфункціональні платіжні системи та перешкоди для наших супутників глобальної системи позиціонування (GPS).

Це торкнеться всіх галузей промисловості і людей, які потребують точних послуг визначення місця розташування, таких як літаки.

Дослідники прийшли до висновку, що ймовірність великого сонячного спалаху, яка може відбутися в найближчі 10 років, становить близько 12 відсотків.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button