Всесвіт

Чи існували темні зірки насправді? Питання, на яке наука не може відповісти

Темні зірки — це космічні тіла, стосовно яких немає доказів, і вони є однією з найбільших загадок Всесвіту.

Живі зірки, які сяють у космосі, виглядають так завдяки загальним правилом ядерного синтезу: вони випромінюють стільки енергії, скільки поглинають водню і гелію в ядрі.

В якийсь момент деякі зірки не можуть витримати тиск і вибухають, а інші знаходять ідеальний баланс ядерного синтезу, щоб залишитися в живих. Сонце є прекрасним прикладом цього.

Сонце — це велике яскраве тіло, яке забезпечує енергією планети, що обертаються навколо нього, включаючи Землю.

 

Темні зірки, згідно з науковим теоріям, є аналогом звичайних зірок, оскільки вважається, що вони також зроблені з гелію і водню, але також і з темної матерії, що означає, що вони не можуть бути виявлені.

Темна матерія — це те, що врівноважує Всесвіт і знаходиться в тій же кількості, що і решта відомої матерії.

Теорії вказують, що темні зірки грали важливу роль під час формування Всесвіту 13 мільярдів років тому. Це було тому, що зірки поглинали матерію і допомагали підтримувати небесні тіла протягом мільярдів років.

Темні зірки могли існувати задовго до появи звичайних зірок, але в кінцевому підсумку вони зруйнувалися і перетворилися на чорні діри.

 

На сьогодні немає наукових доказів існування темних зірок, і малоймовірно, що якась з них вижила протягом стількох мільйонів років. Однак незабаром вони можуть виявити їх сліди за допомогою нового телескопа Джеймса Вебба, який стане найбільшим і найпотужнішим з коли-небудь були розміщені в космосі.

Деякі телескопи вже давно призначені виключно для виявлення гамма-випромінювання і нейтринних випромінювань, які зазвичай відбуваються з чорних дір, і тому існує теорія, що темні зірки стали ними.

Єдиний елемент, якого немає для підтвердження її існування, — це антиречовина, але як тільки телескоп Джеймса Вебба з’явиться в мережі, вони зможуть виявити сліди темних зірок, які допомогли сформувати Всесвіт.

Натхнення: v-kosmose.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть