Людина

Дослідники запропонували відраховувати старість, починаючи з 74 років

Команда провідних вчених з МІПС, Міжнародного інституту прикладного системного аналізу запропонувала почати відраховувати старість ні з 65 а з 74 років.

17-04-15-foto-600x450-1

Таку інформацію автори наукових експериментів повідомили після того, як ними було реалізоване спеціальне дослідження. Зокрема, вчені стверджують, що зрілість і похилий вік слід визначати не за абсолютним показником, а по тому, скільки чоловікові або жінці ще залишилося прожити. Нове дослідження опубліковано в журналі під назвою PLoS One.

Лікарі відзначають, що уявлення про старість змінюються залежно від поколінь. Іншими словами, 200 років тому 60-річні представники слабкої і сильної статі вже вважалися глибокими пенсіонерами. Зараз же вони відносяться до зрілих людей, які тільки через 15 років зможуть перейти в інший етап свого життя. Дану інформацію заявив Сергій Щербов, керівник і автор дослідження.

Читайте також: 

За його словами, в найближчому майбутньому, літні чоловіки і жінки будуть нагадувати сучасних молодих людей. Згідно з оцінками експертів, запропонована ними межа, дозволяє істотно знизити число людей похилого віку, які проживають на території Європи.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button