Людина

Експерти розповіли, з якого віку люди вважаються літніми

Фахівці поділилися, яким чином потрібно оцінювати стан людини, щоб визначити психологічний вік. Вчені підкреслили, що є певні аспекти, які вказують на старіння організму.

На даний момент не існує точного переходу від одного періоду життя до іншого, однак є особливі критерії, за якими можна зрозуміти, що настав останній етап дорослішання. Наявність онуків, погіршення здоров’я, вихід на пенсію та отримання особливих пільг – підсвідомо додає роки і готує організм до прийняття старіння.

ООН розглядає літній вік з 65 років, проте по світовим міркам цей період починається з 60 років.

Дослідники пропонують виділити окрему групу людей енергійних діячів, які, незважаючи на те, що перейшли вікову межу, не перестають вести активний спосіб життя. Варто відзначити, що все залежить від внутрішнього стану людини і її світогляду: чи можна продовжувати працювати, вирушати у подорожі і не відмовляти собі в бажаннях, а можна впасти в депресію і готуватися до смерті.

Після того, як організм припиняє нормально і швидко функціонувати, з’являється загальмованість і неприйняття побуту, настає глибока старість.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button