Людина

Італієць проведе рік у капсулі на гренландском льодовику

Мандрівник і письменник Алекс Белліні планує провести 12 місяців в капсулі на льодовику на узбережжі в північно-західній частині Гренландії. Експеримент італієць має намір почати в листопаді наступного року. У грудні цього року передбачається приступити до розробки самої капсули, в якій будуть створені умови для автономного перебування. Капсула, що представляє собою кулю, зможе витримати навіть найскладніші умови. Їй не страшні навіть сповзання льодовика в море, оскільки вона здатна плавати у воді.

17-04-15-foto-600x329-1

Мета акції, за словами Белліні, полягає в залученні уваги до проблеми танення льодів по всьому світу, викликаного глобальним потеплінням.

Ентузіаст має намір скористатися вже готовою капсулою компанії Survival Capsule, дещо модернізувавши її. У світі вже випущено декілька таких капсул. Спочатку вони були спроектовані в якості притулку на випадок цунамі. Чотири таких капсули знаходяться в Японії. Дві – в США. Діаметр капсули становить 3 м. Всередину поміщаються 10 осіб, проте Белліні планує прибрати всі зайві крісла в капсулі для збільшення внутрішнього простору. На даний момент італієць шукає спонсорів, здатних підтримати його проект, який він назвав Adrift.

Читайте також: Німець завершив 26-річну кругосвітню подорож на «Мерседесі»

Вартість однієї капсули оцінюється в 12 тис. – 20 тис. доларів. Белліні планує встановити всередині капсули тренажер, а також системи, що імітує природне освітлення. Запаси їжі та води будуть знаходитися всередині капсули. Капсула має підшипники, які дозволяють внутрішній камері не перевертатися навіть у тому випадку, якщо сама капсула буде обертатися. Капсула буде мати маячок, засоби бездротового зв’язку, вітрогенератор і сонячні панелі.

17-04-15-foto-600x338-2

Алекс Белліні – мандрівник зі стажем. За своє життя (італійцеві 36 років) він проплив на човні 34 тис. км, пробіг 22,5 тис. км і провів загалом 560 днів в ізоляції. Белліні на самоті перетнув на човні Тихий та Атлантичний океани.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button