Ґаджети

Дослідження: Споживачі вибирають смартфони в основному через їх зовнішній вигляд

Дослідники з Університету Севільї зробили заяву, що споживачі переважно вибирають смартфони через їх зовнішній вигляд. Інформацією поділилося тематичне видання Eurekalert.

Исследование: Потребители выбирают смартфоны в основном из-за их внешнего вида

Експерти задавалися питанням, що мотивує клієнта обрати ту чи іншу модель мобільного телефону. Дослідження базувалося на опитуванні 388 користувачів з різних країн світу. Як з’ясувалося, найбільш важливим впливом на покупку мобільного телефону є те, як він виглядає. Чим привабливіший імідж і дизайн гаджета, тим сильніше емоційні відносини між споживачами і продуктом, що має явний вплив на їх рішення про покупку.

Після аналізу зібраних даних експерти вказали, що такі фактори, які впливають на покупку смартфонів, — це технічні характеристики і функціональність. Що стосується естетичних якостей, то найбільш продавані мобільні телефони 2017 року мали плоскі екрани з закругленими краями і розміром діагоналей від 4,7 до 5,5 дюймів. Якщо ж говорити про середню вартість апаратів, то ціни на найпопулярніші смартфони коливалися від 269 до 639 євро. Експерти вважають, що дана тенденція простежується у всьому світі.

Кнопка «Наверх»