Людина

Довжина пальців, релігійність і ще 3 прикмети довголіття

Можна передбачити, чи станемо ми довгожителями? Стовідсотково точних ознак не існує, але деякі прикмети працюють. Скажімо, якщо людина віддає перевагу жирній їжі і булочкам щось здорове, то швидше за все вона проживе довше інших. Крім того, є менш очевидні ознаки, які обіцяють довге життя. Про них і поговоримо.

Длина пальцев, религиозность и еще 3 приметы долголетия

Порядок народження

Деякі дослідження підтверджують прямий зв’язок між черговістю народження дитини та ступенем ризику розвитку лейкемії і раку яєчок. Так, у старших братів і сестер цей ризик вище, ніж у середніх або молодших дітей.

Рукостискання

Чим сильніше ваше рукостискання, тим довше ви проживете: до таких висновків прийшли автори дослідження, що тривало 25 років, в якому взяли участь 6 тисяч осіб у віці від 45 до 68 років. Щорічно дослідники заміряли силу рукостискання випробовуваних, після чого відзначали стан їх здоров’я. У результаті з’ясувалося, що люди з найбільш міцним рукостисканням рідше хворіли і довше жили.

Випадання волосся

Якщо ви різко втрачаєте волосся, особливо в області верхівки, саме час звернутися до кардіолога: дослідження, проведені фахівцями з Гарвардської медичної школи і Брігама і жіночої лікарні, підтвердили, що облисіння безпосередньо пов’язане з підвищеним ризиком хвороб серця. Якщо ви лисієте, ваш ризик опинитися в кардіології підвищується на 36%.

Релігія

Вчені поки що не знайшли відповіді, чому так відбувається, але пряма залежність явна: люди, які регулярно відвідують церкву, в результаті живуть довше, ніж ті, хто цього не робить. Може бути, причина в більш здоровому способі життя, можливо, підтримки та спілкування, яке дає релігійна громада, а може бути, зменшення стресу і тривожності — але факт залишається фактом: релігія не тільки обіцяє вічне життя, але і продовжує земне.

Довжина пальця

Хоча подібні результати виглядають як звичайна кореляція, автори дослідження, в якому взяли участь 4 500 чоловіків, стверджують, що по довжині пальця можна визначити ризик розвитку раку. Дослідники порівняли різні біометричні дані чоловіків старше 60 років і з’ясували: ті з добровольців, у кого вказівний палець був довший безіменного, на третину рідше стикалися з раком передміхурової залози.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button