Людина

Вдови мають краще здоров’я, ніж заміжні жінки

Італійські вчені провели дослідження, за результатами яких з’ясували, що стан здоров’я жінок, які втратили чоловіка, часто краще, ніж у заміжніх.

Вчені з Університету Падуї провели дослідження серед 2 тисяч учасниць старше 65 років. Як заявляють керівники проекту, вдівство часто позитивно впливає на самопочуття жінки, так як після відходу з життя чоловіка, жінки менш схильні до стресу.

Крім того, фахівці заявляють, що тривалий шлюб може скоротити життя жінки. Все тому, що чоловік часто ставиться до жінки як до берегині вогнища. На думку багатьох чоловіків, дружина зобов’язана вести домашні справи, проте жінку роль домогосподарки найчастіше не влаштовує, що негативно відбивається на стані здоров’я.

Також дослідники відзначають, що незаміжні жінки і вдови набагато рідше впадають в депресію і піддаються стресу. При цьому неодружені і овдовілі чоловіки виявляють протилежні ознаки і менш пристосовані до життя без другої половинки. У незаміжніх жінок проявляється більш високий рівень працездатності і активності. Крім того, вільні від сімейних уз представниці слабкої статі більш товариські з друзями і родичами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button