Людина

Довжина пальців, релігійність і ще 3 прикмети потенційного довгожителя

Чи можна передбачити, чи станемо ми довгожителями? Стовідсотково точних ознак не існує, але деякі прикмети працюють. Скажімо, якщо людина вважає за краще жирної їжі і булочки щось більш здорове, то швидше за все вона проживе довше інших. Крім того, є менш очевидні ознаки, які обіцяють довге життя. Про них і поговоримо.

Порядок народження

Деякі дослідження підтверджують прямий зв’язок між черговістю народження дитини і ступенем ризику розвитку лейкемії й раку яєчок. Так, у старших братів і сестер цей ризик вищий, ніж у середніх або молодших дітей.

Рукостискання

Чим сильніше ваше рукостискання, тим довше ви проживете: до таких висновків прийшли автори дослідження, що тривало 25 років, в якому взяли участь 6 тисяч осіб у віці від 45 до 68 років. Щорічно дослідники заміряли силу рукостискання випробовуваних, після чого відзначали стан їх здоров’я. В результаті з’ясувалося: люди з найміцнішим рукостисканням рідше хворіли і довше жили.

Випадіння волосся

Якщо ви різко втрачаєте волосся, особливо в області верхівки, саме час звернутися до кардіолога: дослідження, проведені фахівцями з Гарвардської медичної школи і Бригама і жіночої лікарні, підтвердили, що облисіння прямо пов’язане з підвищеним ризиком хвороб серця. Якщо ви лисієте, ваш ризик опинитися в кардіології підвищується на 36%.

Релігія

Вчені поки що не знайшли відповіді, чому так відбувається, але пряма залежність наявності: люди, які регулярно відвідують церкву, в результаті живуть довше, ніж ті, хто цього не робить. Може бути, причина в більш здоровому способі життя, може бути, в підтримці і спілкуванні, яке дає релігійна громада, а може бути, в зменшенні стресу і тривожності – але факт залишається фактом: релігія не тільки обіцяє життя вічне, а й продовжує земне.

Довжина пальця

Хоча подібні результати виглядають як звичайна кореляція, автори дослідження, в якому взяли участь 4 500 осіб, стверджують, що по довжині пальця можна визначити ризик розвитку раку. Дослідники порівняли різні біометричні дані чоловіків старше 60 років і з’ясували: ті з добровольців, у кого вказівний палець був довший безіменного, на третину рідше стикалися з раком передміхурової залози.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button