Людина

Шкідливі звички передаються дітям на генетичному рівні

Група провідних біологів встановила, що погані звички можуть передаватися з покоління в покоління.

28269923347252f27801c537521119c4

Такий висновок фахівці зробили після здійснення комплексних лабораторних і клінічних випробувань. З’ясувалося, що експертам вдалося зафіксувати генетичні причини поганої якості життя людей, а також їх схильності до наркотиків, алкоголю і сигарет. Виявилося, що шкідливі звички батька можуть позначитися на поведінкові особливості дитини.

Таким чином, малюк має підвищену ймовірність розвитку складних захворювань і проблем зі здоров’ям. В ході здійснення спостережень команда лікарів аналізувала механізми, що визначають передачу так званої епігенетичної пам’яті, за якої організми пристосовуються до формування шкідливих звичок. Результати клінічних проектів опубліковані в журналі під назвою Science.

Протягом останніх років медики знаходять все більше доказів того, що ДНК бере участь у передачі інформації між поколіннями, дозволяючи швидше пристосовуватися до нових умов життя. Професор Сара Кіммінс з університету Макгілла, розташованого в Монреалі, з’ясувала, яким чином відбувається зародження епігенетичної пам’яті і її передачі від батька до дочок і синів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments