Людина

Вчені заявили, що смартфони негативно відбиваються на інтимному житті

Вчені сильно стурбовані тим, що в життя кожної людини щільно увійшли сучасні мобільні пристрої, які часто просто-напросто замінюють інтимну близькість.

08-11-14-foto-cikavosti550x326-1

Багато пар не заперечують той факт, що навіть лежачи в ліжку вони не в силах розлучитися зі смартфоном, планшетом або якими-небудь мобільними пристроями. З цієї причини партнери починають набагато менше уваги приділяти один одному, оскільки більшу його частину «віднімає» улюблений ґаджет.

Читайте також: Топ-5 дивних ґаджетів

На думку групи американських вчених з Оксфордського університету, подібна прихильність погіршує якість інтимного життя, а також скорочує час спілкування між подружжям, а згодом все закінчується розлученнями.
За результатами соціального опитування декількох сотень чоловік віком 18-82 років, які є користувачами соцмережі Facebook, стало відомо, що чим більше часу людина проводить з коханим «ґаджетом», тим гірше у нього йдуть справи в інтимному житті. Причому це однаковою мірою стосується як чоловіків, так і жінок.

Фахівці настійно рекомендують прислухатися до їхніх рекомендацій і після півночі віддавати перевагу сексу, а не перегляду фотографій однокласників чи спілкуванню в Facebook.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button