Людина

Популярність людини залежить від особливостей її головного мозку

Авторами нових експериментів стали співробітники Колумбійського університету, розташованого в Нью-Йорку.

88e68dc02995338a3df67ea326fa287a

У процесі здійснення лабораторних і клінічних досліджень науковці встановили, що популярність людини залежить від особливостей будови її головного мозку. Підсумки спостережень опубліковані в журналі під назвою Proceedings of the National Academy of Sciences. В ході реалізації експериментів фахівці задіяли 2 колективи студентських організацій.

Наголошується, що всі респонденти добре знали один одного і були давно знайомі. Загальне число учасників дослідів склало 26 осіб, з них 12 представників сильної статі і 14 дівчат. В обох колективах була проведена процедура соціометрії, коли кожен член групи повинен був ранжувати інших випробовуваних, ставлячи на перше місце ту людину, яка їй подобалася більше інших хлопців і дам.

Всі оцінки узагальнювались, після чого кожна позиція у виборі була закріплена певною кількістю балів. Виявилося, що будова центрального відділу нервової системи впливає на популярність людини. Психологи сподіватися, що їх підсумки проектів допоможуть в реалізації наступних досліджень.

 Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button